Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65

Wątek: Pro? Naprawdę?

  1. #51
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Stanko111 wczoraj wygrał ticet do Warm-up i szybko się z niego wyrejestrował.Brak wiary we własne umiejętności? Czy brak kasy na dalszą grę coś z tym minusem jest jednak na rzeczy.

    PS.Sulejman czepiłeś się Anoxica wyzywaszgo od forumowych troli,tylko on w przeciwieństwie do ciebie oprócz pisania postów coś zdziałał /czytaj liga dla polaków na psie/gdzie frekfencja przeszła najśmielsze oczekiwania a ja sam czekałem na nią chyba ze dwa lata .Także chłopie do roboty a nie tylko wykresy oglądać.

    ...i zejdz mi z Anoxica!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 26-02-2010 o 09:53

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ten temat pójdzie w niebyt.
    co nie doda sensu twoim postom w nim.

  3. #53
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Mosznik, do dzieła!
    (tak, nabiłem posta, pozwijcie mnie)

  4. #54
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Phil Ivey Zobacz posta
    Piszę to na podstawie przeczytania całego forum. ( nie tylko tego wątku)
    Gratuluje motywacji

  5. #55
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Co niektóre hieny forumowe sprytnie wykorzystały moment żeby dosrać anoxic'owi. Z zaskoczenia podbiegły i zajebały kopa w dupę

    Moze i czasami przegina ale od tego jest to forum i jak ma wenę to niech pisze, pod warunkiem że nikomu nie wchodzi na głowę oczywiscie. Żeby nie było to sam mnie kilka razy zirytował i sam kilka razy używałem przeciwko niemu argumentu o ilości postów, ale ogólnie nie jest zły

  6. #56
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Dakota, pokerstars, weeskacz, JaysonRR
    Spierdalaj lolku.... pisałem ci już gdzies zebys trolli sobie poszukał w domu.
    Ostatnio edytowane przez _Dakota_ ; 26-02-2010 o 10:24

  7. #57
    To wszystko można skomentować tylko w jeden sposób

    YouTube - Chuj dupa kurwa cipa (FAST)


    Haha znowu se posta nabiłem
    Ostatnio edytowane przez Pierre Doletz ; 26-02-2010 o 10:25

  8. #58
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    W takim razie to chyba dobry wątek do tego żeby zapytac o hasło do freerolla na expekcie w czwartek? Ludzie ogarnijcie sie a Ty Anox jak piszesz gdzieś ze end of topic albo że juz nie odpisujesz na bzdury to tak zrób a nie ciągniesz temat bóg wie ile.I to samo dotyczy tego forum jak konkurencyjnych,bo rzeczywiście wyglada to tak że nie ma tematu,watku w którym się byś nie udzielał...pozdrawiam wszystkich serdecznie

  9. #59
    Powiem też wprost: Nie ma się też co dziwić, że to forum od dłuższego czasu jest chlewem. Jedna świnia przepycha się nad drugą czego dobitnym przykładem jest ten temat.
    Hahaha no to teraz wszystkie świnie na Ciebie kolego wskoczą - a przynajmniej te ze świń które wiedzą że nimi są

  10. #60
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Sulejman Zobacz posta
    Jak w warszawskich kasynach ktos smiał sie z moich donkowatych zagrań to było mi troszke przykro no ale cóż rzeczywiscie uważałem ze słabo gram

    Czy to jest odwet?

    Ale fakt faktem nikt nie powinien się śmiać z czyiś zagrań,a tym bardziej jeśli nie jest nawet wygrywającym graczem