Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    4kolejka
    Załączone pliki Załączone pliki

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    5
    Załączone pliki Załączone pliki

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    6
    Załączone pliki Załączone pliki

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    .
    Załączone pliki Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez domaz ; 21-04-2010 o 16:16

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez bartas37 Zobacz posta
    Uważam, że jeżeli ligi się odbędą w tym tygodniu to w zaistniałych smutnych okoloicznościach każdy kto czuje się patriotą nie powinien brać w nich udziału!!!
    popieram pomysl Bartka... :P

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    nadmienię tylko, ze sam autor tego postu pojawil sie na lidze w czwartek

  7. #27
    cytat i wsparcie dla Bartka nieprzypadkowe

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    2
    Jak dla mnie wtorek był jeszcze kulminacyjnym dniem żałoby dlatego odpusciłem i napisałem, dla Domaza każdy dzień jest dobry na pokera nawet wigilia a tym bardziej na turniej na którym od każdego gracza wpada mu pare złotych wiec mój wpis nie był mu na ręke. Shinobi dzięki za wsparcie gdybyś dał wpis wcześniej może razem...

  9. #29

    wg mnie powinna zapasc decyzja odgorna ze liga zostaje przesunieta i rozgrywane ewentualnie turnieje "zalobne" ku pamieci poleglych "na posterunku" nie byloby problemow czy przychodzic czy nie
    szkoda troche czasu ze nie zostal wykorzystany na pokera ale wszystko do odrobienia

    do zo na kolejnej lidze

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    Z racji iż strasznie się nudzę, chciałbym zaproponować dyskusje na temat: kto jest najlepszym graczem ligi.

    Ja osobiście wskazuje Giga, ze względu na jego niesamowita grę i niestandardowe zagrania, wiem ze ja jestem jeszcze fiszem, ale mam nadzieje ze u jego boku wiele się jeszcze nauczę.

    pozdro mistrzu

    P.S. Jestem Twoim fanem