Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    18
    Wszystko super tylko jak już napisałeś wszystkie nicki z dużej literki to ja też bym poprosił hehe.. turniej 5/5 , klimat 5/5 , frekwencja 2/5 . Można powiedzieć ze pięcioosobowa ekipa Toruńsko-Reszelowska uratowała turniej Szkoda, że w metropolii toruńsko-bydgoskiej czy jak kto woli bydgosko-toruńskiej liczącej grubo ponad 500.000 ludzi nie możemy znaleźć 27 osób.. oby się coś ruszyło. pzdr!

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    4
    Słowa aprobaty i zachęty dla organizatora, po dłuższej przerwie udało się reaktywować bydgoskij pokier. Frekwencja niby mała, ale trzy stoły grania już robi swoje. Mam nadzieję, że się impreza rozrusza na dobre!

    No i na koniec mam małe zastrzeżenie do regulaminu, powinna być klauzula zakazująca kolowania z BB mając marne Dama haj siuted.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    Witam

    Domaz, znakomita organizacja. Ciesze si?, ?e Adam powierzyl pokerpub wlasciwej osobie. Bardzo dobra struktura blindow. Tak zorganizowane turnieje z przyjemnoscia bede polecal znajomym. Podziekowania dla ekipy z Torunia. Faktycznie uratowaliscie frekwencje. Prywatnie: pomimo zdonkowania turnieju gdy zostalismy we trzech zadnego rozdania nie zagralbym inaczej. Grats dla Giga i Szakala. Szkoda mi tylko bubble-girl mojej malzonki. Nastepnym razem Asiu

    Na koniec chcialem podkreslic, ?e turniej w kregle byl wisienka na torcie

  4. #14
    Gratulacje dla zwycięzców. Ile zajęło rozegranie turnieju? (w domyśle - czy jest szansa na start o 19.00). Pozdrawiam

  5. #15
    11:30 jak dobrze pamietam. Ale nie grali HU tylko deal zrobili. Wiec przy wiekszej frekwencji i graniu do konca razem z HU nie ma szans zeby zacząć pózniej. Cos za cos. Lepsza struktura dłuższa gra.

    PS Marcin sie postarał i jak na pierwsze raz było bardzo dobrze. Nawet potem nam karty rozdawał, układał zetony i donosił drinki, żyć nie umierac

    Pozdro

  6. #16
    Koniec o 11.30 to teoretycznie jeszcze min. 1.50 godz. możliwej gry. Może dałoby się jednak coś pokombinowac z godziną rozpoczęcia. Ale oczywiście decyzja należy do większości zainteresowanych. Pozdr

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192

  8. #18
    Jest szansa na wyniki zapisane w arkuszu starego Offica???

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    jasne

    wyniki

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    po 3 kolejkach

    Przypominam ze od przyszlego tygodnia high gramy w czwartki
    Ostatnio edytowane przez domaz ; 17-03-2010 o 01:09