Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Statystyki przeciwnika po 282 rękach: 16/10/26, fold to flop c-bet 40. Jak ocenilibyście jego range po takim dziwnym zagraniu na flopie? Jakoś nie potrafiłem zrzucić TPTK za 40bb, ale co tak naprawdę bijemy na takim flopie prócz AQ? Jak to gracie?

    PokerStars Game #40249235991: Hold'em No Limit ($0.10/$0.25 USD) - 2010/02/24 8:34:02 ET
    Table 'Cetus III' 6-max Seat #4 is the button
    Seat 1: Loui$ Dega ($28.55 in chips)
    Seat 2: MProdigy ($25.55 in chips)
    Seat 3: bigjr33 ($5.25 in chips)
    Seat 4: THE SPOKE ($28.25 in chips)
    Seat 5: njl1905 ($10.45 in chips)
    Seat 6: xTripple_Ax ($10 in chips)
    njl1905: posts small blind $0.10
    xTripple_Ax: posts big blind $0.25
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to MProdigy :
    Loui$ Dega: folds
    MProdigy: raises $0.75 to $1
    bigjr33: folds
    THE SPOKE: folds
    njl1905: folds
    xTripple_Ax: calls $0.75
    *** FLOP *** : : :
    xTripple_Ax: checks
    MProdigy: bets $1.50
    xTripple_Ax: raises $1.50 to $3
    MProdigy: raises $6 to $9
    xTripple_Ax: calls $6 and is all-in
    *** TURN ***
    *** RIVER ***
    *** SHOW DOWN ***
    xTripple_Ax: shows (a full house, Threes full of Sevens)
    MProdigy: shows (two pair, Aces and Sevens)
    xTripple_Ax collected $19.10 from pot

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Rozumny przeciwnik wkupujacy sie za 40bb?

    Przecież to na flopie masz nie do zrzutu. Never ever!

    btw: siadaj na stoły min. 50bb Spójrz na graczy przy Twoim stole... jeden 20bb, dwóch 40bb. Z kim tu grać?
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 24-02-2010 o 15:53

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Ma całkiem rozsądnie wyglądajace statsy, chociaż o set miningu chyba nie doczytał do końca

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Jaki tam cooler vs short down standard. Forget -> reload.

    Kogos kto gra 40 bb stackiem nie nazywalbym rozumnym

  5. #5
    sa rozumni gracze, ktorzy na 40BB graja bardzo dobrze, wiec nie rzucalbym takich hasel.

    edit: a sam po tym rozdaniu zrobilbym notke na PF i na minraise flop.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    call flop call any turn

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Setmining przy 40BB = rozumny przeciwnik? Matematyka powiedziałaby zupełnie coś innego. Jego range 33(mało prawdopodone przy takich statach, a jednak!)/AJ/Ax/Jdxd, AK wystarczy, ale wybieram linię call flop i call AI any turn.

  8. #8
    nie napisalem ze ten jest rozumny, tylko skomentowalem, ze sa gracze co sie wkupuja za 40BB i bardzo dobrze graja na takim stacku.
    komentowalem to:
    "Kogos kto gra 40 bb stackiem nie nazywalbym rozumnym"

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Setmining przy 40BB = rozumny przeciwnik? Matematyka powiedziałaby zupełnie coś innego. Jego range 33(mało prawdopodone przy takich statach, a jednak!)/AJ/Ax/Jdxd, AK wystarczy, ale wybieram linię call flop i call AI any turn.
    Co do set miningu zdecydowanie się zgadzam, popełnił błąd. Ale nazywając go rozumnym chodziło mi bardziej o statsy 16/10. Teraz pytanie: czy przeciwnik z vpip 16 naprawdę tak zagra np KdJd? albo Ax? Sam mam w tych granicach vpip i dla mnie tego typu ręce to jest snap fold pf. Stąd właśnie zamieściłem to rozdanie na forum. Normalnie nigdy nie zawracałbym sobie nim głowy, ale właśnie wydaje mi się, że przeciwnik z takimi statsami nie włoży nam tutaj nigdy stacka z ręką gorszą niż AQ. Więc dla mnie właśnie jego zasięg tutaj to sety, AJ, AQ, AK. Pytanie kolejne: (zakładając że fold nie wchodzi w grę) dlaczego call flop i call any turn, a nie AI flop?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Żeby zgarnąć value od gorszych rąk czy blefów, z którymi on folduje do shove'a. Tak, wiem 16/10 nie blefuje, ale niektóre fishe robią c/min. raise z totalnym śmieciem i kontynuują blefy na dalszych ulicach. Black belt holdem "popem on the river" przynosi w takim wypadku dobre rezultaty .