Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Witam czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć krok po kroku jak zainstalować holdem manager podac instrukcje i wskazówki, słyszałem, że należy także ściągnać HH converter, co najpierw musze ściągnąć prosze o pomoc.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    wszystko masz we faq na ich stronie
    pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Poza tym nie ma czego tłumaczyć - ściągasz instalkę i ją uruchamiasz - przy instalacji tylko zaznaczasz, że ma zainstalować zarówno HEM, jak i PostgreSQL. Reszta to pełen automat.

    Co do uruchomienia na Boss Media - wystarczy w zakładce import kliknąć na start auto import. Cała filozofia.

    Jak już lepiej poznasz program to zaczniesz zmieniać pewne ustawienia typu wyświetlane statsy, jednak domyślne ustawienia nie są takie złe.

    Korzystam z HEM na Paradise i żadnego HH Convertera nie potrzebuję. Nie wiem skąd masz takie informacje.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Vigird Zobacz posta
    Co do uruchomienia na Boss Media - wystarczy w zakładce import kliknąć na start auto import. Cała filozofia.
    Najpierw trzeba jeszcze kliknąć "add folders to autoimport" i dodać tam folder C:\Documents and settings\<nazwa użytkownika>\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Boss Media\Poker\<nazwa roomu>\history (może być ukryty, a w Windows Vista jest jakiś inny)

  5. Jesteście pewni, że działa bez HHConvertera? Ja próbowałem i nic z tego, ścieżkę mam podaną dokładnie taką jak napisał Trias i HEM mi nie importuje.

    Używam HEMa 1.09, room: Opoker.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Na pewno działa bez konwertera. Też używam, i to nawet na tym samym roomie.
    Ściągnij sobie najnowszą wersję, nie wiem czy w 1.09 była w ogóle obsługa BossMedii.

  7. #7
    ok dziekuje bardzo za pomoc, pozdrawiam