Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53
  1. #31
    to dej pory zawsze byly reloady na swieta i na SCOOPy wiec prawdopodobnie i tym razem bedzie wiec jak $ masz na starsach przygotuj sobie up to 1000$, kiedys byl reload 25% up to 250$ ale teraz pewno bedzie cos w stylu 25% up to 150$

  2. #32
    PokerStars.pl przygotowało serię turniejów satelitarnych do cyklu SCOOP tylko dla graczy z Polski. Przez cały kwiecień odbywać się będą satelity (w tym również freerolle) do Turnieju Głównego SCOOP low (wpisowe $109). Łącznie do wygrania będą 153 wejściówki, których wartość przekracza $16.000!

    Satelity będą się odbywały według następującego schematu:

    * SCOOP PL sat. Dep. Freeroll, to turnieje dla graczy, którzy od 31 marca (00:00 CET) do 28 kwietnia (23:59 CET) wpłacą pieniądze na PokerStars.pl (dokonanie wpłaty upoważnia do udziału we wszystkich tych turniejach). Podczas wpłaty należy użyć kodu bonusowego:
    SCOOPto1” – dla graczy zasilających konto po raz pierwszy (przysługuje im również standardowy bonus do $600 od pierwszej wpłaty).
    SCOOPto2” – dla graczy zasilających konto po raz kolejny.

    W oprogramowaniu PokerStars.pl turnieje te znajdują się w zakładce: „Turnieje” – „Lokalne”, w „Filtrze Turniejów” można wpisać: „SCOOP PL”.

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ktore to sa te turnieje ?

    „SCOOPto1” – dla graczy zasilających konto po raz pierwszy (przysługuje im również standardowy bonus do $600 od pierwszej wpłaty).
    „SCOOPto2” – dla graczy zasilających konto po raz kolejny.

  4. #34
    To są kody bonusowe które należy wpisać podczas dokonywania depozytu, żeby otrzymać bilety do turniejów "SCOOP PL sat. Dep. Freeroll".

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    sorry nie doczytalem i skojazylem ze to jak to: "SCOOP PL sat. Dep. Freeroll" nazwa turnieju

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Ja mam takie pytanko do SCOOPOOWYCH wyjadaczy czy te turnieje LOW mialy rok temu takie duze wrecz OGROMNE fieldy???a moze jest jakis "rodzynek" ktory w LOW ma zazwyczaj maly field???

  7. #37
    jeżeli Ci chodzi na tyle mały field by PS dopłacał do puli gwarantowanej to nie liczyłbym na to w turniejach high zdarzają się

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    http://forum.pokerzysta.pl/turnieje-...-prop-bet.html zapraszam go zglaszania sie do prop beta

  9. #39
    Chce wplacić na PS pieniądze ale nigdzie nie mogę znaleźć miejsc do wpisania tego bonusa ? o co chodzi mógłby ktoś pomóc?

  10. #40
    Miejsce na wpisanie kodu bonusowego znajduje się poniżej miejsca w którym wpisuje się kwotę wpłaty.
    Jeśli pole to nie pojawia się proszę przesłać prośbę o wyjaśnienie do supportu.

    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    SCOOP coraz blizej. Moze zdradzisz Piotrze czy cos sie szykuje?
    Nie mogę takich informacji zamieszczać przed oficjalnym rozpoczęciem tego typu promocji.