Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Full Tilt Poker Game #18653328083: FTOPS Event #25 (128331815), Table 112 - 40/80 - No Limit Hold'em - 15:18:22 ET - 2010/02/21
    Seat 1: Thylacine09 (4,536)
    Seat 2: Big_Dthung (7,548)
    Seat 3: PsychoAB1 (9,697)
    Seat 4: viok (1,788)
    Seat 5: Josek_pl (9,155)
    Seat 6: JBlaze20 (11,121)

    Josek_pl posts the small blind of 40
    JBlaze20 posts the big blind of 80
    The button is in seat #4
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Josek_pl [X X]
    Thylacine09 folds
    Big_Dthung folds
    PsychoAB1 folds
    viok has 15 seconds left to act
    viok folds
    Josek_pl raises to 240
    JBlaze20 calls 160
    *** FLOP *** [ ]
    Josek_pl bets 320
    JBlaze20 calls 320
    *** TURN *** [ ] []
    Josek_pl has 15 seconds left to act
    Josek_pl bets 800
    JBlaze20 has 15 seconds left to act
    JBlaze20 calls 800
    *** RIVER *** [ ] []
    Josek_pl bets 1,595
    JBlaze20 has 15 seconds left to act
    JBlaze20 has requested TIME
    JBlaze20 raises to 4,000

    JBlaze20 to bardzo dobry gracz, ktory probowal dominowac stol grajac 33/31 3bet 13. Grałem raczej spokojne 6maxowe 19/15. Ostatnie 2 kolejki uderzalem z SB, JBlaze pasowal.

    2 pytania:
    1. jego range po takim rozegraniu?
    2. najslabsza karta z ktora ja powinienem callowac river?

  2. #2
    jeszcze jedno pytanie przyszlo mi do glowy. z jaka najslabsza karta powinienem 3betowac AI river?

    edit: value 3betowac
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 24-02-2010 o 17:45

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Kurcze, ciekawy temat. Ok to jako pierwszy masz opinię laika:

    1. strit (96), kolor (Js9s), 2 pary, blefy z air
    Sety (77,88) raczej odrzucam gdyż pewnie byłby 3bet preflop.
    Teoretycznie zasięg jego raisa na river powinien być spolaryzowany do nuts/bluffs, ale że to jakiś aggro tricky gracz można mu przypisać trochę więcej do zasięgu. Może chcieć w ten sposób vbetować właśnie strit/2 pary.

    2. 2 pairs?

    3. set?
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 24-02-2010 o 17:04

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    jeszcze jedno pytanie przyszlo mi do glowy. z jaka najslabsza karta powinienem 3betowac AI river?
    Odpowiem najpierw na najprostsze z pytań - z 23o jako reresteal

    Nad resztą pytań muszę pomyśleć.

  5. #5
    ok, value 3betowac

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Po takim rozegraniu jego range to jak dla mnie rzadko sety (ze względu na slowplay na 2 ulicach + twoj tripple barell range nie będzie zawsze sprawdzał przebicia na river) i z rąk, które ciebie biją to najczęściej pokaże ci tu po prostu AT/A8, może T8 i 9s8s/9s7s/7s6s/8s6s/Js9s (i musiałby tych układów nie semiblefować na turn, ale tutaj mógł je faktycznie tak rozegrać ze sporą częstotliwością). 69 i J9 naprawdę mało prawdopodobne także maks po jednej kombinacji. Poza tym dochodzi nieco rąk, które villain zamienia w blef wiedząc, że twój tripple barell range przy bet na river jest często jednak thin valuebetem bo tak naprawdę jedyne bardzo mocne układy z twojej strony to sety, AT i A8s/A7s, reszta sprowadza się do rzadkich tripple barell blefów i 1 pair hands. Do jego linii pasują z rąk, które sam bijesz, 56s,67s,68s,79s,89s,T9s,A9,A6s,A2s-A4s no bo jasnym jest, że na river jego ręka ma zbyt małe showdown value przeciwko twojemu bet/bet/bet range. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że villain jest graczem zdolnym do takich zagrań nie wiem czy nie jest zdecydowanie lepszą opcją zagranie c/c na river. Mimo tego, że jesteś na górze swojego range to otrzymanie 3 ulic value przeciwko rozkminiającemu graczowi jest tutaj strasznie thin i niebardzo jestem w stanie sobie wyobrazić rękę, z którą da tylko call na river (po just call bvb). Z kolei dajesz mu szansę do valuetownowania samego siebie, gdyż jak poczekasz na turn to jest duża szansa, że wszystkie jego AJ/A9 i niżej same zabetują for value także sądzę, że ta część jego range, od której chcesz value, sama zabetuje river jak poczekasz + dajesz mu szansę na blef + unikach paskudnego spota, który ciebie spotkał.

  7. #7
    przeciez nie napisalem co mialem.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ajjjj, równolegle przeglądałem inny wątek gdzie hero miał AK i mi się zlało najwyraźniej

  9. #9
    ja mysle ze for val gra backdor kolory. nie sadze zeby to byl eva blef wiec zrzucam wszystko oprocz kolorow olinuje tak pewnie od jhigh kolorow.powaga nie sadze zeby zamienial cokolwiek w bluf w tym spocie bo nie wie do jak duzych zrzutek jestes zdolny. jakby to byla walka dwoch dobrych regow to inna rozmowa ale on nie posadza cie w ciemno o to ze mu zrzuciz to seta czy cos wiec nie zamienia tam 8x w blef i dont think.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez czaki Zobacz posta
    jakby to byla walka dwoch dobrych regow to inna rozmowa ale on nie posadza cie w ciemno o to ze mu zrzuciz
    100% true, jakimś cudem o tym nie pomyślałem. Biorąc to pod uwagę faktycznie pozostają backdoory i tyle. Fakt, że to wychodzi total z 5 możliwych kombinacji kart, więc reprezentuje bardzo wąsko, ale mając na uwadze to zdanie od Czakiego, to on tam nigdy nie blefuje.