Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: Włocławek

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    Witam, czy znalezli by sie chetni zeby zagrac turniej w sobote/niedziele??

    Turniej odbyl by sie chyba w Alchemii standardowo

    Czekam na odpowiedzi !!


    PS:W najblizszym czasie pojawi sie info odnosnie 2 Sezonu Włocławskiej Ligi Pokerowej

    POZDRO

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez Reiwilo Zobacz posta
    Witam, czy znalezli by sie chetni zeby zagrac turniej w sobote/niedziele??

    Turniej odbyl by sie chyba w Alchemii standardowo

    Czekam na odpowiedzi !!


    PS:W najblizszym czasie pojawi sie info odnosnie 2 Sezonu Włocławskiej Ligi Pokerowej

    POZDRO
    Nooooo...wreszcie... juz myslalem, ze zadnego pokera tu u nas nie bedzie...

    co do tej soboty to wstepnie sie pisze, ale to jeszcze potwierdze blizej weekendu chyba w niedziele byloby najlepiej, tak jak kiedys.

    Cieszy mnie, ze wystartuje rowniez 2 sezon czekam na dalsze informacje

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    3
    Witam

    JA rowniez jestem zainteresowany liga.
    Tylko w moim przypadku pasowało mi by bardziej w sobote. A co do niedzieli to tylko jesli bysmy zaczeli w godzinach poludniowych badz chwile pozniej
    Podrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    i jak Panowie?
    gralby ktos cos dzisiaj? moze jakis keszyk?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    4
    ja z hulitem pewnie wpadniemy ale min. 6 osób łącznie a blindy można ustalić

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    9
    Ja czekam na lige

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Wloclawek
    Posty
    8
    Alleluja. Włocławek sie obudził po sylwestrze ... 2 miesiące kaca... ale była biba.
    Ja też na lige na 110% sie wciskam. Budzet juz mam na kilka turków odłożony wiec jest good. Jak czas wygospodaruje to i wpadne na cos i przed startem ligi.
    Pzdr

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    3
    I jak z ta ligą? Z mojej strony zgłosiło jeszcze chec udzialu pare osob max 4

    Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Wloclawek
    Posty
    8
    Reiwilo , co z ta liga ? jak wystartuje to i swoja ukochana moze wyciagne na jakas runde

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    Witam!
    Wiem wiem pozno sie odzywam, ale niestety nic teraz nie wyglada kolorowo ;/ jak wszyscy wiemy nasz kochany rzad wprowadzil idiotyczna ustawe ktora zabrania nam grac... a przez to wlasciciele klubow sa srednio nastawieni na ich prowadzenie u siebie! Aczkolwiek dzisiaj odwiedzam dwa kluby i moze uda sie cos wykabinowac... Ze sponsorem tez nie jest za kolorowo bo wiekszosc pokerroomow wycofalo sie z Polski ale dzialam i mam nadzieje ze niebawem cos ruszy, przynajmniej jakas nieoficjalna liga a tak wogole ilu by bylo chetnych konkretnie?? bo wiem ze na kilka osob moge liczyc napewno

    i jeszcze jedno, mozna sie spotkac w swiatecznym okresie i cos zagrac sprzet jest nadal w alchemii i z wynajeciem dla nas stolika nie bedzie zadnych problemow wiec czekam na odpowiedzi

    pozdro