Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 63

Wątek: Włocławek

  1. #31
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    9
    Podlasia nie bedzie na pewno i teraz mam problem z transportem;/
    jutro jeszcze napisze czy bede na 100%
    pozdro chlopaki!
    A co sie dzieje z golumem wie ktos??

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    19
    17:00 jest dobra godzina. Wczesniej nie bardzo, a pozniej to by trwalo zbyt dlugo.

    jaki jest CAP ? zapodalem informacje rowniez na drugim forum, moze ktos sie dolaczy.

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    nie ma limitu osob, aczkolwiek watpie zeby uzbieralo sie nas wiecej niz 1 stolik tym bardziej ze podlasia i kaniesia pewnie nie bedzie ;/

  4. #34
    kurcze już cholernie żałuję bo na turek z milą chęcią bym przyjechał, ale cholerka idę do roboty na 20.00 więc nie ma sensu moj przyjazd

    Na przyszłość jak tylko mam wolne to na każdy turek się piszę.

    Pozdro i udanej gry

  5. #35
    kiedy bedziecie grac nastepny turniej? mozecie dac znac troche wczesniej?
    z gory dziekuje!

  6. #36
    Będzie coś grane w tym tygodniu?

  7. #37
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Włocławek
    Posty
    30
    siema. moglibysmy zagrac cos za tydzien w niedziele tj. 18 lipca. chcielismy zagrac w tą niedziele ale są mistrzostwa i pewnie dla niektórych ten termin odpada. od nas jest 5 lub 6 osob wiec jak sie zmobilizujecie to moze byc konkretnie gramy turniej wpisowe ok 30 zł wstepnie chcielibysmy bez re-buy i add on. gadalismy z oliwierem i tez postara sie byc wiec na te chwile jest 6-7 osob do gry. jak ktos jest chetny to piszcie

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    4
    no w końcu jakiś grubszy turniej sie szykuje, ja jestem na 100% i pare osób od nas też sie znajdzie

  9. #39
    o cos ciekawego, prawdopodobnie 3-4 osoby z Płocka

    rozumiem, że tak jak kiedyś w alchemii??

  10. #40
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Włocławek
    Posty
    30
    Panowie mamy mały problem... termin niedzielny co niektórym z nas nie pasuje niestety... nie wiem czy było by dobrze dla wszystkich gdybysmy zagrali w sobote ? jesli nie pasuje Wam to nic sie nie stanie bo widze ze frekwencja jest niezła a od nas odpadną jakies 2-3 osoby wiec i tak bedzie o co grac
    tak gramy w alchemii