Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    Pochwal sie czym smigasz?
    Tak mi sie wydaje ze to jest odpowiedz.

    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    ST220

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    ale widok X6M robi wieeelkie wrażenie i zawsze z szacunkiem będe podchodził do tej krowy
    No na mnie też zrobił wielkie wrażenie gdy po raz pierwszy zobaczyłem go na żywo kilka miesięcy temu. Omal się nie porzygałem stojąc w kolejce po kebab. Podobne uczucia budzi we mnie jeszcze tylko jakiś festyniarski SUV mazdy zdaje się.

    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    gwoli scisłości - X6 to nie SUV (Sport Utility Vehicle - Samochód sportowo-użytkowy)
    X6 otworzyło nowy dział w historii motoryzacji i jest określane skrótem SAC -Sports Activity Coupe i jest pierwszym (i chyba cały czas jedynym) przedstawicielem tego segmentu na świecie
    Zabawne jest to parcie marketroidów na wymyślanie nowych określeń które są IMO niezbyt udane delikatnie mówiąc. Bo połączenie "sportowo-użytkowy" jest IMO groteskowe. Tak jak np. konserwatywny liberalizm. SAC to z kolei takie masło maślane IMO.

    jdx

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    gwoli scisłości - X6 to nie SUV (Sport Utility Vehicle - Samochód sportowo-użytkowy)
    X6 otworzyło nowy dział w historii motoryzacji i jest określane skrótem SAC -Sports Activity Coupe i jest pierwszym (i chyba cały czas jedynym) przedstawicielem tego segmentu na świecie
    Nie wiem do jakiej grupy zalicza sie ten samochod, ale dla mnie Infinity FX moglby byc ojcem tego dzialu SAC (oczywiscie pierwsza generacja).

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Tomkins, Infinity FX50 to przesliczne auto - 100 razy ladniejsze od BMW i dwa razy tańsze. za 280k dostajemy nówke auto na pełnym wypasie i ok 400 kucy pod maską. ale to SUV, a nie SAC choćby dlateg,o że w Infinity siedząc z tyłu nie musisz kłaść głowy na kolana jak w X6


    jdx, no cóż , tak jest skonstruowany swiat, że kazdy chce sprzedać swój produkt, więc wymyślają różne głupoty. ja tylko stwierdzam zaistnienie tych aktów a o gustach nie ma co dyskutować.