Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Alez tylko Audi RS6, BMW M5, BMW X6M ewentualnie Audi S6 lub Opel Insignia OPC

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    świetny gust Góral. choć insignia opc zupełnie mi tu nie pasuje z tym swoim napedem na przód (choć wiem , że to jeden z najlepszych FWD na świecie)

    a pochwal się, czym jeździsz?

    ===============

    Bocian, macie farcik

  3. #13
    alutek nie wierzę że mając kapustę kupił byś X6M albo X5M skoro mamy do wzięcia sportowców takich jak M3,M5 i M6 a nie jakiś lansowóz... chociaż X6 jest strasznie agresywnie piękna to i tak w życiu bym pewnie nie kupił

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    chociaż X6 jest strasznie agresywnie piękna to i tak w życiu bym pewnie nie kupił
    Kwestia gustu. IMO to BMW chyba zatrudniło koreańskich stylistów przy projektowaniu tego auta. O ile stylistyka BMW podobała mi się od zawsze to w sam raz to auto to jest IMO "odpust" w najczystszej postaci. Takie HGW co.

    jdx

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Głównym projektantem BMW już od kilkunastu lat jest Polak, Jacek Froehlich.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    alutek nie wierzę że mając kapustę kupił byś X6M albo X5M
    masz racje, ale Góral wymienił rownież M5 oraz RS6 którymi chętnie bym jeździł - oczywiście oba autka w wersji kombi
    naturalnie bardziej bym się sklaniał do BMW (jako fan marki) choć moc RS6 zapiera dech w piersi to jednak nie ten sam fun co bmw.
    X5/6M bym nie kupił za nic w swiecie co nie zmienia faktu , że to genialne auta tylko zupelnie nie w moim stylu. jakbym mial tyle kasy by kupić i utrzymać X6M to wolałbym kupić M3 i 535 kombi na dłuższe trasy. ale widok X6M robi wieeelkie wrażenie i zawsze z szacunkiem będe podchodził do tej krowy

    to że jakiegoś auta bym nie kupil to nie znaczy , że jest ono złe

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    X6 marzenie, jedno z najładniejszych jak dla mnie, pierwszy SUV(chyba SUV ktorym sie tak zachwycam

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    gwoli scisłości - X6 to nie SUV (Sport Utility Vehicle - Samochód sportowo-użytkowy)
    X6 otworzyło nowy dział w historii motoryzacji i jest określane skrótem SAC -Sports Activity Coupe i jest pierwszym (i chyba cały czas jedynym) przedstawicielem tego segmentu na świecie

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    ST220 a X6 to jedyny wyższy od mojego samochód jaki mnie dogonil i wyprzedził (chociaż nie uciekł ) wiec na pewno to nie jest żaden karawan . w sumie to tylko 1 mi uciekł. S6 na Berlinerringu

    M5 i RS6 tylko kombi. Z tych dwóch RS6 bez dwóch zdań
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 03-03-2010 o 21:14

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    Pochwal sie czym smigasz?