Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    Zakładam ten temat ku przestrodze
    Oto jak zostałem potraktowany przez Paradise Poker. Grałem od początku lutego u nich na NL50 aby mieć szansę zakwalifikowania się do promocji magiczne rozdanie. Udało mi się przegrać trzykrotnie z asami na ręku toteż wysłałem do nich maila z tymi rozdaniami 06.02.2010 czyli w sobotę kiedy to pula tej promocji wynosiła jeszcze ponad 5000 euro. Po tym jak po trzech dniach nie otrzymałem pieniędzy skontaktowałem się z ich supportem. Powiedziano mi, że skierują tą sprawę do działu pokera i dostanę odpowiedź mailem. Po tym jak nie otrzymałem od nich żadnej wiadomości ponownie rozmawiałem z supportem. Tym razem wmawiano mi, że żaden mail ode mnie nie przyszedł. Ponownie sprawa trafiła do działu pokera i ponownie zostałem zapewniony, że dostanę maila. Potem kontaktowałem się z nimi jeszcze pięciokrotnie ponieważ mimo każdorazowych zapewnień żadnego maila od nich nie dostałem. Sprawa skończyła się na tym, że stwierdzili oni, iż maila ode mnie dostali ale nie w sobotę a w poniedziałek czyli dziwnym trafem akurat w dniu, w którym pula się wyczerpała. Support nic poza wysłaniem kolejnego zapytania nie mógł zrobić. Nie mogli mnie ponadto skontaktować z kimkolwiek kto w tej sprawie mógłby cokolwiek poradzić. Skończyło się oczywiście tak, że pieniędzy nie dostałem, mimo że zrobiłem wszystko jak należy. Podałem tutaj ofiarą oszustwa lub w najlepszym przypadku czyjegoś zaniedbania.
    Szczerze odradzam grę na tym poker roomie.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Najlepsze czasy Paradise Poker ( dawniej Sporting bet) ma juz zasoba !
    Nie dziwi mnie to, ja juz nawet nie pisalem o swoich przypadkach bo szkoda stukania w klawiatura.
    Chyba najlepiej bylo jak Managerem byl Maciek. Teraz Witek i mamy tragedie

    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Wystarczyło przegrać trzykrotnie z asami na ręku i miało się 5,000 euro? Możesz opowiedzieć coś więcej o tej promocji albo wkleić swojego maila do paradise?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    za trzykrotne przegranie AA płacili 100 euro. Promocja trwała do wyczerpania puli.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Co to znaczy trzykrotne przegranie AA? All-in preflop? Co jak dostanę AA zagram all-in zaś przeciwnicy spasują?

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Co to znaczy trzykrotne przegranie AA? All-in preflop? Co jak dostanę AA zagram all-in zaś przeciwnicy spasują?
    Do udziału w tej akcji kwalifikują się wszyscy gracze, którzy przegrają trzy rozdania z parą asów na ręku (nie muszą to być oczywiście trzy kolejne rozdania, kiedy otrzymujemy asy). Aby takowe rozdanie zostało zakwalifikowane musi zostać spełnionych kilka warunków:
    1. musi dojść do showdownu po riverze
    2. promocja dotyczy tylko gier cash
    3. rozdania muszą być rozegrane minimalnie na stawkach €0,25/€0,50 (wersja No Limit) lub €0,50/€1 (wersja Pot Limit)
    4. co najmniej 4 osoby muszą otrzymać na początku rozdania karty

  7. #7
    Byłem tydzień na urlopie i już mi tu takie jaja robią.

    Napisałem do bossa żeby mi podali dokładną datę kiedy skończyła się pula. Ty napisałeś do nas o 15:59 w sobotę 6 lutego. Jeśli kasa jeszcze była to 100 EUR otrzymasz. Być może polska obsługa klienta przesłała zgłoszenie dalej(do BM) zbyt późno, nasze BOK nie pracuje 24h.

    Zasadności promocji Magic Hands oceniał nie będę...

    Pozdrawiam,

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Dobrze ,że w kontrataku nie zarzucili Ci, że to ty oszukujesz tak jak mnie

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Byłem tydzień na urlopie i już mi tu takie jaja robią.

    Napisałem do bossa żeby mi podali dokładną datę kiedy skończyła się pula. Ty napisałeś do nas o 15:59 w sobotę 6 lutego. Jeśli kasa jeszcze była to 100 EUR otrzymasz. Być może polska obsługa klienta przesłała zgłoszenie dalej(do BM) zbyt późno, nasze BOK nie pracuje 24h.

    Zasadności promocji Magic Hands oceniał nie będę...

    Pozdrawiam,
    Cieszę się, że ktoś tą sprawą się wreszcie zajął poważniej niż support. Według strony pula skończyła się w niedzielę wieczorem a było to dość często aktualizowane. Widzę, że ktoś wreszcie jest tutaj poważniejszy niż ten support, który mi wmawiał, że mail doszedł dopiero w poniedziałek. Czekam z niecierpliwością na wyjaśnienie sprawy.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784