Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 130
  1. #51
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    doli, daj anoxowi jakieś lepsze uprawnienia, bo chłopak falki wypruwa, dwoi się i troi, jakieś bounty po wpłatach własnych obiecuje..trochę żenuaa

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    porazka,porazka z tymi wynikami. Nastepnym razem sie nie pisze na cos takiego. Za kazdym razem trzeba sie prosic! LOL

  3. #53
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Przecież napisałem kto ile punktów dostał, ciężko dodać? Zwłaszcza że tak mało osób grało.
    Nie wiedziałem że to aż taki wielki problem jest. Doli chyba gdzieś pojechałem to zrobię rano nowy arkusz i będzie ranking...

  4. #54
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    nie ma co sie anoxi odgryzac;
    bo jak jest Liga to powinny byc wyniki, i niestety ten "zaszczyt" spada na orgów- wybacz ale tekst -policzcie sobie sami- jest nie na miejscu.
    Taka postawa (brak wyników) nie zacheca do wzrostu frekwencji na turniejch Ligi - napewno.

  5. #55
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ....masakra a tak się fajnie zapowiadało....

  6. #56
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133

  7. #57
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Ze Ci się chcialo liczyc tyle, jestem pelen podziwu, ze robisz wszytko za adminow

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Anoxic w kazdym temacie cie pelno a tego tematow unikasz jak ognia. Zrobiles lige tot eraz ja ogranij wstyd zeby ktos za Ciebie zliczal wyniki.

  9. #59
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Anoxic w kazdym temacie cie pelno a tego tematow unikasz jak ognia. Zrobiles lige tot eraz ja ogranij wstyd zeby ktos za Ciebie zliczal wyniki.
    +1

  10. #60
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Anoxic w kazdym temacie cie pelno a tego tematow unikasz jak ognia. Zrobiles lige tot eraz ja ogranij wstyd zeby ktos za Ciebie zliczal wyniki.
    +2