Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: AQo NL25

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8
    Bez statów na przeciwnika:

    Hold'em No Limit ($0.10/$0.25 USD) - 21/02/2010 7:58:33 ET

    Miejsce 2: torrete64 ($30.35 żetonów)
    Miejsce 3: zoli77777 ($26.15 żetonów)
    Miejsce 4: hero ($26.85 żetonów)
    Miejsce 5: FlashXL ($25.35 żetonów)
    Miejsce 6: Gnumsploitz ($25.35 żetonów)
    Gnumsploitz: wpłaca małą ciemną $0.10
    BBAAEEMM: nie gra
    torrete64: wpłaca dużą ciemną $0.25
    *** KARTY WŁASNE ***
    hero otrzymał [Q A]
    zoli77777: pasuje
    hero: podbija $0.75 do $1
    FlashXL: pasuje
    Gnumsploitz: sprawdza $0.90
    torrete64: pasuje
    *** FLOP *** [8 4 Q]
    Gnumsploitz: czeka
    hero: zagrywa $1.50
    Gnumsploitz: podbija $4.30 do $5.80
    hero: sprawdza $4.30
    *** TURN *** [8 4 Q] [8]
    Gnumsploitz: czeka
    BBAAEEMM opuszcza stół
    hero: czeka
    *** RIVER *** [8 4 Q 8] [J]
    Gnumsploitz: zagrywa $18.55 i wchodzi all-in
    raphix dołącza do stołu na miejscu 1
    hero: pasuje
    Niesprawdzony zakład ($18.55) zwrócony do Gnumsploitz
    Gnumsploitz wygrał $13.20 z puli

    To rozdanie nie daje mi spokoju - gdybym miał pewność, że przeciwnik jest dobrym graczem, to bym sprawdził, bo nie widzę sensu w allinowaniu karety albo fulla, gdy pokazałem słabość na turn, więc obstawiłbym go na busted flush draw (tym bardziej, że aż tak mocny raise na flopie nie jest do końca charakterystyczny dla setów).
    Ale jeśli to donk, to może wystraszył się dwóch trefli, potem checknięcie karety/fulla w celu sprowokowania betu na turn a na river już chciwość się w nim obudziła?
    Ostatnio edytowane przez bracelet ; 21-02-2010 o 18:05

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    44 bardzo prawdopodobne. Nie betował turna, bo miał już bezpieczny układ i chciał, żeby przeciwnik dobrał do koloru. Gdyby spadła 2x zamiast 8 na turnie i on by zaczekał, betujesz?

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8
    O ile nie byłaby to 2 trefl, to raczej betuję.

  4. #4
    wydaje mi sie ze bet /fold na T byloby lepszym zagraniem bo po raisie masz izi folda. jesli calluje to i tak nie sadze zeby blefowal na R nietrafiony draw, wiec wtedy przy jego becie tez foldujesz. bez beta na T ( zagranie pot control ) przeciwnik postawil cie przed bardzo ciezko decyzja na R, bo zastanawiasz sie czy cie wyblefowal czy mial nutsa. bet na T dostarczyl by ci wiecej informacji o twojej sytuacji w tej rece.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez bracelet Zobacz posta
    Ale jeśli to donk, to może wystraszył się dwóch trefli, potem checknięcie karety/fulla w celu sprowokowania betu na turn a na river już chciwość się w nim obudziła?
    Dokładnie tak to widzę. Dobry gracz nigdy nie zagra w ten sposób IMO. Jeśli byłby myślącym przeciwnikiem i obstawiałby Cię na FD lub gotową rękę (np taką jak miałeś), to samemu mając monstera powinien betować jakieś pół pota na turnie i resztę stacka na river, bo w ten sposób wyciąga wartość. Mnie to wygląda na typowe rozegranie fulla przez słabego gracza. Z bólem serca ale folduję.

    @rereis: za ile chciałbyś uderzyć na turnie tak aby potem mieć jeszcze możliwośc spasowania? Zauważ, że pot to już ponad $13, a przeciwnikowi zostało ok $18. Bet w granicach $6 jest śmiesznie mały i raczej na pewno nic nie zdziała, a każdy większy sprawia, że nie możemy już spasować.
    Ostatnio edytowane przez prodigy99 ; 23-02-2010 o 13:19

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    A z T9 w treflach nie mógłby tak zagrać?? Ma gutshota i draw do koloru to zreraisował na flopie. Niestety na turnie jego cały plan wziął w łeb bo ani nie spasowałeś ani nie trafił swoich outów a pula już spora i ciężko betować. Lucky river i OMG mam strita, to walę all-ina.