Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 176
  1. #51
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    w kazdym ipoker czy w wybranych??

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez kamilwowra Zobacz posta
    w kazdym ipoker czy w wybranych??
    W wybranych, z tym przeskokiem to jak z RB - tylko 'na gębę' i "pod stołem'
    Ja obecnie moge polecic Chilipoker - 40-45% + $100 + prywatne rakeracey z małą ilością osób, gdzie można już za ~$500 rake zdobyc kolejne 10% w takowym wyscigu.

  3. #53
    Unfortunately due to the high volume of fraudulent Polish ID cards in circulation we are unable to accept your ID. Can you send another form of ID to care@boylesports.com please?


    Wysłalem skany na neteller,strategy jescze na pare firm były dobre a tutaj na boyle im nie pasuja.

  4. #54
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    To i tak nic. Mi raz, nie pamiętam już w jakim roomie, najpierw kazali przysłać skan dowodu, później prawa jazdy, a końcu moje zdjęcie na którym trzymam ten dokument!! Zastanawiałem się czy nie będą jeszcze chcieli mojego zdjęcia z aktualną gazetą.

  5. #55
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja wysłałem dowod i prawo jazdy i tyle

  6. #56
    a na jakim skinie są szybkie wypłaty ?? podajcie kilka nazw..

    - chili

  7. #57
    expekt czasmi wypłata jest w ciągu godziny.

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    ja moge polecić również chili, rb 30%, + udział w prywatnym race, gdzie za 1750e rake jest wejsciowka warta 550e, którą można wymienić na kase, co daje 61,5% + tokeny do satelity głównej o turniej Deepstak Chili we Francji (każdy token wart 88e)

  9. #59
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    Po dwóch tygodniach gry w betfred.com robiąc 15k pkt dostałem $860. Nie wiem jak to wychodzi w przeliczeniu na rakeback, bo grałem stoły euro i funty, ale jak ktoś gra sng to wychodzi 86%

  10. #60
    u freda wygląd mi nie odpowiada