Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 176
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Wypłaciłem na netka z tego co pamiętam był to poniedziałek o 19 a wtorek o 15 już była kasa

  2. #42
    A ja mam pytanie z gatunku pytań początkujących ale nie chcę nowego tematu otwierać. W temacie bonusów, rb etc. jestem zielony. Zamierzam gdzieś zacząć grać w sieci ipoker i nie wiem dwóch rzeczy - jak się tam załatwia rakeback (czy dobrze rozumiem, że przed rejestracją, a na istniejące konta się nie da?) i czy można mieć jednocześnie rb i kickbacka?
    Ktoś pytał o stronę porównującą roomy i znalazłem takie coś Poker Loyalty Calculator - Compare Loyalty Bonuses at Poker Loyalty.Info i tutaj też mam pytanie co sądzicie o Sun Poker bo tam mi wyszło najwięcej loyalty $ z SNG.

  3. #43
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    w ipoker nie ma rakeback'u - oficjalnie

  4. #44
    To akurat wiem, moje pytanie dotyczy tego nieoficjalnego rb.
    Ten kalkulator do którego link podałem wyżej chyba liczy uczciwie co mnie bardzo zdziwiło. Niestety tylko sity można na nim policzyć.

  5. #45
    Na tej stronie wyskakuje rb od 14firm nie ma np chili,boyle plusem rejestracji na ten stronie jest wyścig punktowy Poker Points Races - Poker Loyalty.Info
    Nie tylko można tagże obliczyc na gry cash wystarczy wpisac orientacyjnie ule zagrasz rąk w ciagu miesiaca.

  6. #46
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    powiedzcie mi czy na ipoker da sie w jednym miesiacu przeskoczyc o 2 levele vip??

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    W Dafa Poker można załatwić 45% RB bez konieczności wyrabiania jakiejś określonej liczby punktów.

  8. #48
    Cytat Zamieszczone przez kamilwowra Zobacz posta
    powiedzcie mi czy na ipoker da sie w jednym miesiacu przeskoczyc o 2 levele vip??
    Z tego kalkulatora wynika, że da się. Więc chyba tak.

  9. #49
    Cytat Zamieszczone przez tygrytron40 Zobacz posta
    Na tej stronie wyskakuje rb od 14firm nie ma np chili,boyle plusem rejestracji na ten stronie jest wyścig punktowy Poker Points Races - Poker Loyalty.Info
    Nie tylko można tagże obliczyc na gry cash wystarczy wpisac orientacyjnie ule zagrasz rąk w ciagu miesiaca.
    Można ale napisali, że ten kalkulator nie uwzględnia zmiany z rake dealt na contributed.

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    mozna przeskoczyc chyba z poczatkowego na 3-4 po napisaniu maila