Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: 55 => Nl_100

  1. #1
    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €1.00 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Qeriks (MP) (€102.15)
    Button (€190.60)
    SB (€95.35)
    BB (€116.09)
    UTG (€65.03)

    Preflop: Qeriks is MP with ,
    UTG calls €1, Qeriks bets €5, 3 folds, UTG calls €5

    Flop: (€11.50) , , (2 players)
    UTG checks, Qeriks bets €8.50, UTG raises to €17, Qeriks ??

    Gracz nieznany.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    imo raise 50, call ai
    masz za duzo equity w rece i po callu prawie kazda karta nie dajaca straighta na turnie nie pozwala ci kontynuwac biorac pod uwage ze po c/r na flopie zabetuje w 90% przypadkow na turnie. poza tym villain jest raczej donkiem (limp-call pf, c-minarise flop) a oni czesto lubia minraisowac suche flopy

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Ciekawa ręka zastanawia mnie cb on flop czy jest sens?Wywalisz tam wszystko poza dziwnie zagranymi wysokimi parami typu AA,KK setami i 2 parami.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Szczerze mówiąc ja skłaniałbym się ku mniejszemu cbetowi z tego względu, że villain nie ma pełnego stacka a nie chcę mieć oddsów do grania z nim jeśli mnie przebije, bo po jego c/r należy prawdopodobnie zawsze spasować - wszystkie pary, które mógł zlimpować, biją nasz układ a w przypadku optymistycznym - flush draw - villain ma jeszcze żywe overcards. Generalnie możesz swój układ traktować jako gołą piątkę czyli oesd, bo jako para twoja ręka ma bardzo niskie showdown value przeciwko jego range. Oczywiście sporadycznie ma tam jakieś air, Ax high dla gutshota czy A4, które też w sumie ma nieco outs. Jednak ręce z tej drugiej kategorii ma tam pewnie zdecydowanie rzadziej niż te z pierwszej - bez reada i historii 100% fold.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez lolo2 Zobacz posta
    Ciekawa ręka zastanawia mnie cb on flop czy jest sens?Wywalisz tam wszystko poza dziwnie zagranymi wysokimi parami typu AA,KK setami i 2 parami.
    I co ma spaść na turn i river żebyś wiedział co zrobić jak villain zacznie w ciebie nagle betować? Będziesz zgadywał po prostu czy akurat ta dziesiątka na turn go trafiła czy nie.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    I co ma spaść na turn i river żebyś wiedział co zrobić jak villain zacznie w ciebie nagle betować? Będziesz zgadywał po prostu czy akurat ta dziesiątka na turn go trafiła czy nie.
    trudno mi powiedzieć załozyłbym ,że ładuje tam cały range włącznie z blefami i monsterami ale jak trafie 5 lub jedengo z 8 do strita to jestem prawie na 100% lepszy jakby na river nic nie doszło to bym poddał.Zastanawiam sie jakie gorsze ręce nas spawdzą on flop?
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 21-02-2010 o 21:17

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Tu nie chodzi o betowanie for value tylko dla protekcji - chcesz zgarnąć pulę na flopie, bo czesto masz tam najlepszą rękę, ale rzadko będziesz mógł ją doprowadzić do showdown nie grając w zgadywanki. A, jeszcze dobrze powiedziane, że jak ci spadnie piątka to jesteś prawie zawsze lepszy - w limp/calling range jakiegoś fisha w ogole nie ma Ax, które mają wtedy strita. Musi ci spaść as albo runner-runner full/kareta żebyś wiedział na czym stoisz i mógł podejmować profitowe decyzje.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    lolo2 widze nie skonczyl z levelami

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    spox staram sie rozkminić

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ile stron bedzie tym razem? 12?