Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Są capy w sieciach - np boss 30% entraction 30% lub vip program 45% i wiecej nie mozna oferowac, inaczej roomy pisalyby na stronach 60% i kazdy by tam szedl Aby ograniczyc takie praktyki sieci zcapowały max rakeback.
    Room ktory oferuje większe deale dostaje surowe kary, może nawet wylecieć z sieci. Tyle w temacie.
    Jesli ktos sie zglosi do zubra zeby mu zalatwil ten rb i okaze sie to pracownik B2B to bedzie 'po dealu' + room zapłaci też swoje.
    Dzięki za odpowiedź

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Z tego co się orientuję to niejeden pokerroom sieci Entraction/B2B (jeśli nie zdecydowana większość) oferuje tego typu podobne "special deals", różniące się bardziej lub mniej wysokością rb i minimalną ilością VIPów do ugrania na miesiąc - jako warunek podstawowy.

    Innymi słowy - w praktyce wygląda to tak, że ten przepis/zarządzenie jest martwą literą prawa.

    Poza tym wydaje mi się, że to roomy same decydują co zrobić z kasą pochodzącą z rake'u ze strony swoich graczy. Jasne, że część rake'u oddają szefom z Entraction, ale reszta jest kapitałem obrotowym, który każdy room z tej sieci może niezależnie przeznaczyć na inwestycje/promocje czy też trafić do kieszeni właścicieli roomów jako zysk. Wobec konkurencji między roomami (włączając w to te specjalne oferty) roomy decydują się na zwiększony rakeback dla niektórych graczy (a myślę, że zdecydowana większość regularsów ma takie deale).
    Jeśli się mylę - niech mnie ktoś oświeci.

    Gram już na Entraction ponad 2 lata i wielokrotnie oferowano mi "special deals" z przeróżnych roomów (i na niejednym roomie przysługiwał mi już taki deal).

    Rozumiem, że takie praktyki mogą być wbrew zarządzeniom bosów z Entraction, no ale jeśli w rzeczywistości jest to nagminnie łamane... Strange.
    Ostatnio edytowane przez Bleight ; 20-02-2010 o 19:27

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Martwy przepis dopoki wszystko zostaje miedzy roomem-graczem ewentualnie affiliate(zuber)-graczem-roomem. Afiszowanie sie z deal-ami na forach itp jest EV- bo jeśli Cię "capną" to wszyscy Twoi poleceni tracą deal'a (co jeśli wyrobili kilka tysięcy rake i nagle okaże się, że nie dostaną dodatkowych 30%?) a Ty tracisz wszystkich poleconych i zysk (wiadomo nikt nie robi tego za darmo).