Strona 36 z 45 PierwszyPierwszy ... 263435363738 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 441
  1. #351
    no i EOT w tym temacie

  2. #352
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Chłopaki ja bym Wam chętnie ten turniej na dziś ustawił, ale jak wiecie nie da się ustawić innych niż domyślne parametrów stack/blindy. Tylko support PS to potrafi. A trochę kijowo grać mastersa z 1500/10 minut. To na pewno odpada.
    Już bym wolał dzisiaj zagrać 1500/10 niż się pierdolić z ustalaniem terminu przez kolejne 2 miechy( myślę, że reszta też by wolała). Ludzie na wakacje jadą itp. a mi nie pasuje przez kolejne 2 miesiące i co będziesz czekał na mnie i ustawiał turniej w ostatnim dniu? We wrześniu pasuje? Ano zapomniałem... nie jesteśmy kolegami i dla mnie nie zrobisz takiego wyjątku.Człowieku jesteś niepoważny począwszy od robienia wyników do mastersa.

  3. #353
    co do blind chyba sa 15 minutowe

  4. #354
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Chciałem dobrze, myślałem że wszyscy będą mogli dzisiaj, potem chciałem Was posłuchać żeby olać tych którzy nie mogą i na przeszkodzie stanęło to że już było za późno, bo support też ma weekend i nie odpowiedział od 2 dni. Myślę, że 13 czerwca jeszcze nie ma wakacji w pełni, więc zagramy to za tydzień i tym razem bez wyjątków.

    PS: piszczek - żaden "kolega" się do mnie z prośbą o zmianę terminu nie zwrócił. Osoba której nie znam.

    Człowieku jesteś niepoważny począwszy od robienia wyników do mastersa.
    Krytykować najłatwiej. Człowieku ja nic z tego nie mam, pierwszy raz w życiu coś tego typu pomagam zorganizować, ot po prostu żeby się coś działo. No ale fakt, jestem najgorszy i be bo chciałem żeby wszyscy zagrali w jednym terminie.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 06-06-2010 o 11:57

  5. #355
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Ja pie... ta liga to doskonały przykład jak można spierdolić wszystko co tylko możliwe! Nie pierdol się już z pytaniem kogokolwiek tylko ustal termin i od razu pisz do supportu! Brak mi słów!

    PS. Rozumiem, że w pierwszej piątce jako nagroda dodana jest card protector, a w dalszych książki! lol

  6. #356
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez piszczek Zobacz posta
    .Człowieku jesteś niepoważny począwszy od robienia wyników do mastersa.
    +1

  7. #357
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    Dzisiejszy termin został podany do publicznej wiadomości ...naście dni temu. Myślę, że było wystarczająco dużo czasu by dograć sprawy z supportem. Termin jest terminem i zawsze komuś nie będzie pasował. Jeśli komuś nie pasuje niech nie gra i tyle.

  8. #358
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Jest dzisiaj?

    Za tydzień ja na 100% nie mogę.

  9. #359
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie na dzisiaj się już nie dało go ustawić, ponieważ nie ma jak się dogadać z supportem.
    Tylko support mi odpisze to podam termin i wyślę hasła na PW. Jutro poniedziałek więc pewnie jutro dostanę odpowiedź.

    PS. Rozumiem, że w pierwszej piątce jako nagroda dodana jest card protector, a w dalszych książki! lol
    W takim razie zrobimy wybór nagród.
    Najpierw wybiera osoba która zajmie 1 miejsce, później osoba z 2 miejsca itd.

    Tak więc jutro mam nadzieję uzgodnię z supportem nowy termin i nie mówię że będzie to niedziela 20:00, postaram się wybrać inny dzień i termin ale to już napiszę jutro po wymianie maili z PokerStars.

  10. #360
    z nagrodami ok a z terminem to nie bedzie ok jezeli cala liga odbywala sie w niedizele bo wszystkim pasowalo a teraz zrobimy dla odmiany w srodku tygodnia ?