Strona 35 z 45 PierwszyPierwszy ... 253334353637 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 441
  1. #341
    Nigdy się wszystkim nie dogodzi. Grajmy jak było ustalone i na zasadach jakie były ustalone i tyle w tym temacie.

  2. #342
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Moze jedna z tych 2 osob to anoxic :P

  3. #343
    anoxic sie nie zalapal ;P a btw sobota pozne popoludnie a zadnych konkretnych info nie ma ; znowu zaczyna byc smieszne

  4. #344
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Grajmy jutro, tak jak było od dawna ustalone!

  5. #345
    ok zarty zartami a teraz na powaznie : anoxic wylaz z nory i sie okresl bo k.... nie mam zamiaru warowac przy kompie czy bedzie dzis master czy nie ; a btw
    jezeli go dzis nie bedzie to oddaje swoje miejsce w micro next na liscie , myslalem ze jest to chociaz ciut powazniejsze ale sie pomylilem

    pozdrawiam

    Sławek

  6. #346
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Sorry trochę mnie teraz malo przy kompie.
    Co do samego mastersa to będzie to turniej tak jak ligowy deep stack, czyli 5k w stacku i 15min blindy.
    Nagrody rzeczowe od PS:
    - zestaw żetonów do gry w pokera
    - bluza Men's Hoodie
    - plecak do laptopa
    - card protector
    - ticket do stepu 3

    dla pierwszych pięciu osób

    oraz nagrody książkowe dla kolejnych dwóch


    tylko jest problem z terminem czekam na odpowiedź z supportu PS ale osoba z Polskiego supportu miała dzień wolny, taki mi przyszedł mail zwrotny, w każdym razie nie doczekałem się jeszcze odpowiedzi i nie dam rady tego na dzisiaj ustawić niestety.

    Trochę to moja wina bo zwlekałem licząc może na to że te dwie osoby zmienią zdanie i będą mogły zagrać dzisiaj no ale się przeliczyłem.

    Nie wiem co w tym wypadku zrobić skoro innej osobie nie pasuje za tydzień.

    Dorzucę do mastersa ze swojej kasy po 1 jednej nagrodzie książkowej tylko ugadajmy się na jeden konkretny termin.

    btw. nie to nie ja mieszam z mastersem, ja się do nie dostałem więc mnie termin nie wiązał, tylko jak dostawałem sygnały to jednak coś musiałem zrobić.


    teraz macie rację, można po prostu zrobić tak jak było zapowiedziane i zagrać dzisiaj tylko jest problem taki iż nie dostałem odezwu z supportu czy ustawią na dzisiaj, też byłbym za taką opcją i jeszcze kombinuję

    Twoja wiadomość została przekazana do osoby odpowiedzialnej za rozpatrywanie
    tego typu spraw.

    Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość, która nadejdzie tak szybko
    jak tylko będzie to możliwe.
    taki mail dostałem 2 dni temu i czekam dalej..

    czyli jak się ustawi na niedzielę 13go, 20:00 to Wam nie spasuje?
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 06-06-2010 o 08:34

  7. #347
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Pytanie sie tutaj co komu pasuje a co nie - nie ma sensu
    Najlepszy byl termin dzisiejszy bo byl wszystkim znany "od dawien dawna"
    i jezeli nie wystartuje dzis to

    Ustal jakis termin w odpowiednim czasie go zabukuj na PS i podaj wszystkim do wiadomosci
    wyslij hasla na PW i po problemie;
    nie kombinuj z pytaniami czy laskawie komus cos nie pasuje bo sie to nigdy nie odbedzie

  8. #348
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Ustaw turniej prywatny z haslem na dzis a pozniej przetransferuj nagrody i kase

  9. #349
    tia ustal co i kiedy , daj hasla i wszystko bo inaczej nigdy nie rozegramy a tak kto zagra ten zagra i po klopocie

  10. #350
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Chłopaki ja bym Wam chętnie ten turniej na dziś ustawił, ale jak wiecie nie da się ustawić innych niż domyślne parametrów stack/blindy. Tylko support PS to potrafi. A trochę kijowo grać mastersa z 1500/10 minut. To na pewno odpada.

    Tak więc tylko dostane odpowiedź od supportu odeślę maila z prośbą o turniej za tydzień w niedzielę o 20:00 i zaraz jak pojawi się w lobby poślę Wam hasła, bo faktycznie inaczej tego nie da się załatwić bo zawsze coś komuś nie będzie pasować.

    Sorry.