Strona 10 z 45 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 441
  1. #91
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Dziwna troche ta punktacja... Nie ma za duzej roznicy czy skonczysz 190ty czy 60ty...


    Edit: Powiem nawet ze nie ma za duzej roznicy czy skonczysz 199 czy 30...
    Licza sie tylko miejsca 1-8...

  2. #92
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    mogło by być tak że za 1 miejsce 1 pkt za 2- 2pkt itd. Im mniej punktów tym lepiej wtedy byłaby różnica pomiędzy 199 a 30.

  3. #93
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    Cytat Zamieszczone przez tede111 Zobacz posta
    mogło by być tak że za 1 miejsce 1 pkt za 2- 2pkt itd. Im mniej punktów tym lepiej wtedy byłaby różnica pomiędzy 199 a 30.
    +1

    lub inaczej:

    jesli gralo 144 osob, to za pierwsze 144pkt, za drugie 143pkt itd. plus ewentualna premia dla finalowego stolika
    Ostatnio edytowane przez piszczek ; 22-02-2010 o 21:41

  4. #94
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ale pieprzycie... Gdyby tak było, to najlepszą strategią gry w takim turnieju było by murowanie się i czekanie na KK+.

    Punktacja TLB sprzyja walce o zwycięstwo. Sprzyja zaciętej rywalizacji o najwyższe miejsca.

    Poza tym była już dyskusja na ten temat, wybraliśmy TLB,
    czytajcie od tego postu: http://forum.pokerzysta.pl/pokerstar...tml#post338468 w dół.

    Szczególnie polecam post kolegi najsc_sc
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 22-02-2010 o 21:56

  5. #95
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez najs_sc Zobacz posta
    tlb lepsze. jedziemy

  6. #96
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Wydaje mi sie, ze to Ty pieprzysz Anox. Raz mowisz, ze wygranie jednego turnieju, to glownie szczescie itp. A teraz mowisz, ze dobre rowne wyniki to murowanie. Pomijajac fakt, ze murowanie to jest strategia dobra jak kazda inna i nie masz prawa nikogo ganic, ze nia gra, to wlasnie fakt dobrych rownych wynikow powinien byc najbardziej premiowany w lidze.

    Bo gdyby tak nie bylo, to wlasnie mozna zrobic jeden turniej i sprawdzic, kto wygra i dac mu wszystkie nagrody itp. Ale jak juz to pisalem wyzej, liga to zbior w naszym przypadku turniejow, wiec powinna wygrac osoba, ktora gra dobrze i rowno. Tutaj uda sie dwa razy zluckboxowac na 1szym wszystkie inne na 190-180 msc i jestes w top 3.

    Moim zdaniem juz lepszym wynikiem bylaby sumaryczna wartosc miejsc.

    Ofc rozumiem, ze liga sie juz zaczela, jednak nie mialem wczesniej okazji (niestety) widziec watku dyskusji.

  7. #97
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    od poczatku mowilem, ze dla mnie punktacja tlb jest bez sensu, jako takiej sondy nie bylo wiec nie wiem skad TLB. Niech zostanie tak jak jest, ale proponuje rozwazyc inna punktacje od kolejnej edycji a nie robienie jej na podstawie opini 2-3 osob... Anoxic nie wkurzaj sie bo i tak masz u mnie szacun za zorganizowanie fajnej ligi...

  8. #98
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie ma co się spinać, liga się już zaczęła.
    Punktację TLB wybraliśmy po konsultacji z Dolim.

    Efekty zobaczymy na finishu ligi.

    Proponuję tak: ktoś niech prowadzi ranking boczny wg tego co Wy piszecie. Tzn. ilość punktów = ilość uczestników-zajęte miejsce.

    Zobaczymy jak bardzo wyniki po 14 turniejach będą się różniły. Okej?

    Założę się że wyniki będą zdumiewające. W top10 będzie najprawdopodobniej przynajmniej 5 murków grających ze statami 10/6

    W tej lidze punktacja to TLB i tego już nie zmienimy.

    Pozdrawiam.

  9. #99
    anoxic dzięki za inicjatywę, jak widać oddolne projekty mają moc Jak liga się przyjmie kolejne edycje będziemy jeszcze bardziej wspierać. Frekwencja w pierwszych turniejach robi wrażenie.

  10. #100
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Anoxic mnie ciekawi jedno? Jak wy liczycie TLB? Prowadzilem dwa razy Prob beta podczas SCOOPa WCOOPa tez na podstawie TLB. I nei ma takiej mozliwosci zeby wszyscy otrzymali punkty TLB. Za ostani turniej w micro punkty TLB powinni dostac gracze z miejsc 1-29. I tak np. vince1500 za zwyciestwo powinien dostac 213,28TLB. Wystarczy ze stronki PSa sciaganac plik Excela I wszytsko ladnie sie liczy.Nie mam pojecia jak policzyliscie TLB dla wszystkich? Jak dla mnie to nie jest napewno klasyfikacja na podstawie TLB.
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 23-02-2010 o 08:35