Strona 5 z 45 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 441
  1. #41
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez najs_sc Zobacz posta
    w sobote i niedziele
    aaa czyli wekkend masz przez caly tydzien+1

    a mam pytanie do organizatora dlaczego firma ktora ma dac nagrody nie chce sie ujawnic juz teraz???przeciez to dla nich reklama chyba

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jeszcze nie wszystko jest ugadane. Info w swoim czasie, nie bądźcie tacy wścibscy

  3. #43
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    W lidze może wziąć udział każdy użytkownik forum, który posiada konto na PokerStars. Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków.

    chcialem sie zarejestrowac i wyskoczyl mi komunikat ze tylko dla graczy z polski ?
    da rade to zalatwic ?
    pozdro

  4. #44
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez ItWasDuke Zobacz posta
    W lidze może wziąć udział każdy użytkownik forum, który posiada konto na PokerStars. Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków.

    chcialem sie zarejestrowac i wyskoczyl mi komunikat ze tylko dla graczy z polski ?
    da rade to zalatwic ?
    pozdro
    Uuu.. nie mam pojęcia. Napisz PW do Doliego, może on wie więcej na ten temat. Też go spróbuję spytać na gg.

    Ale masz na sofcie PS wpisany adres zamieszkania jako inny kraj niż Polska, dobrze rozumiem?

  5. #45
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    Tak mam inny, fajnie by bylo jak by sie udalo cos z tym zrobic

  6. #46
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1
    Mam ten sam problem co ItWasDuke. Szkoda

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Doli ma zapytać o co chodzi. Prawdopodobnie w dzisiejszym turnieju nie zagracie... Ale pamiętajcie do mastersa liczy się najlepszych 10 wyników z 14 turniejów :P

    Info od Doliego:
    specjalnie w tym arkuszu nie wpisalem nic w country restriction,
    napisze do supportu zeby zdjeli


    Tak więc poczekajmy, może się uda cofnąć tą restrykcję.

  8. #48
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Czekam na odpowiedz z supportu, dam znac jak bede cos wiedzial.

  9. #49
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Impossible, dobrze o tym wiesz że znajdą się ludzie którzy się do tego nie dostosują. Znajdą się ludzie którzy będą grali w lidze nie mając nawet konta na naszym forum (np. kumpel jakiegoś forumowicza) itd.
    Niech zostanie jak jest.
    jak sie nie dostosuja to nie dostana ticketa do masters ktory jest jedynym value-added tej ligi mozna pomyslec o tym w nast edycji

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    jak sie nie dostosuja to nie dostana ticketa do masters ktory jest jedynym value-added tej ligi mozna pomyslec o tym w nast edycji
    Następne będą Pokerzysta Series Of Poker, dużo dużo większe, z lepszymi nagrodami itd.... ale to narazie tylko padło takie hasło. Może pod koniec roku? Się zobaczy

    Na razie zobaczmy jak to wypali w tej lidze. Widzę frekwencja zapowiada się dość niezła.