Strona 41 z 45 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 441
  1. #401
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Nie dostałem hasła na priv ani nigdzie, do anoxica nie dochodzą SMSy, czy ktoś mi może wysłać to jeb... hasło na priv? Dlaczego takie rzeczy załatwiane są na kilka godzin przed i zawsze jest coś zje....? Proszę nie uwzględniać mojej osoby w kolejnych ligach tego typu.

  2. #402
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Włocławek
    Posty
    30
    czyli co ? 100$ przepadnie skoro ustawione jest na gtd ?

  3. #403
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    2
    do mnie tez hasło nie doszło, czy ktoś mógłby wysłać mi je na priva. Z góry dziekuje

  4. #404
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    sorry ja byłem na komisji na wyborach i ktoś mi tak zaatakował telefon że się rozładował, zdążylem tylko z horkiem i palo porozmawiać
    niektórym słałem hasła na gg i jedna osoba zasygnalizowała mi że nie doszło na gg więc to być może była wina protokołu gg

    pula jak miała być dodana to będzie dodana muszę tylko wyjaśnić sprawę z supportem PS mailowo, jutro z rana będę pisał maila.
    pewnie źle zostało ustawione bo było ustalane że będzie pula added

  5. #405
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Gratulacje dla wygranych zwłaszcza palo który nie wiedział że gra w mastersie
    Teraz musicie mi dać kilka dni na wyjasnienie spraw z pulą dodaną oraz z nagrodami. Postaram się to szybko wyjaśnić.

  6. #406
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    lol, jak to nie wiedział? haha

  7. #407
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Teraz musicie mi dać kilka dni na wyjasnienie spraw z pulą dodaną oraz z nagrodami.
    kilka dni = max 9 dni = czekamy

  8. #408
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    77
    Dobra jak tam z nagrodami. Było tam 5 rzecz chyba + 2 książki ?

    Jako, że zająłem miejsce na bublu domyślam, się że przypadnie mi step ( bo na żetony nie mam szans) więc automatycznie mam pytanie do organizatora czy mogę w takim razie zgłosić się po jakaś książkę zamiast niego ? Bo z tego co kapuje z tamtego posta to jest tam napisanie nagrody dla 5 osób ( są wymienione ) + książki dla 2 kolejnych.

    A jakoś po tym turnieju poczułem się jak Hansem i doszedłem do podobnych wniosków w 1996 roku i może jakaś ciekawa książka której nie mam się przyda bardziej .

  9. #409
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Chwila najpierw wyjaśniam sprawę z kasą dodaną, później nagrody. Czekam na maila na dniach wszystko będzie gotowe.

  10. #410
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jesli to ja mam dostac ksiazke to napisz ze tez ja chcesz to ci odesle
    hansena i harringtona czytalem po pl wiec jesli potrzebujesz to napisz jesli ci sie ma przydac to taką wybiore