Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 441
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    CZYTAĆ CAŁY PIERWSZY POST W TYM TEMACIE TAM SĄ ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE PYTANIA !!!

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ta tylko ciekawe w jaki sposób odkładać z puli do mastersa. To nie są turnieje live żeby dało radę taki bajer zrobić. Online się nie da.
    np każdy uczestnik daje 1$ transferem do anoxa dodatkowo. jeśli nie zrobi tego przed startem ktoregokolwiek turnieju w ktorym gra, nie ma prawa udzialu w masters.

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    20:00 w niedzielę jest optymalna moim zdaniem.

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Pierre Doletz Zobacz posta
    Zadałem proste pytanie.A ty kolego nie byłbyś polakiem jak byś nie mógł głupich uwag poczynić
    Rację mam i tyle, temat na razie krótki a i tak się nie chciało przeczytać pierwszego postu. I co? każdy tak będzie wchodził a inni będą odpowiadać non stop na pytania, do których odpowiedzi szukać długo nie trzeba?

  5. #25
    Wszystko jest napisane a nikt nic nie wie. Do tej pory nie ma wzmianki na PS o tej lidze. Jaka będzie frekwencja kiedy już PS zdecyduje się na zaznaczenie tego w grafiku swoich turniejów?

    Po co w ogóle robić temat skoro tematu jak widzę nie ma.


    A rację może w tym przypadku i masz tylko kultury osobistej trochę ci brakuje.A tak poza tym jeśli nie ma się nic do powiedzenia to się głosu nie zabiera, no chyba że tak bardzo chciałeś pokazać mi że to ty masz rację to wybacz mi mistrzu...

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    sa turnieje mule juz tylko musisz zjechac do OGLOSZONYCH w prywatncyh bo jeszcze rejestracji nie mazreszta Anoxic podal ID tych turkow juz

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    jakiej znowu kurwa wzmianki na PS?
    a co oni sa ? instytucja charytatywna i moze jeszcze maja przesylac powiadomienia na email o kazdym nowym turnieju
    wez sie troche ogarnij czlowieku, wszystko jest podane

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    sa turnieje mule juz tylko musisz zjechac do OGLOSZONYCH w prywatncyh bo jeszcze rejestracji nie mazreszta Anoxic podal ID tych turkow juz
    Jak Ty sie mule odezwiesz to rece opadaja...

    Cytat Zamieszczone przez Pierre Doletz Zobacz posta
    Wszystko jest napisane a nikt nic nie wie. Do tej pory nie ma wzmianki na PS o tej lidze. Jaka będzie frekwencja kiedy już PS zdecyduje się na zaznaczenie tego w grafiku swoich turniejów?

    Po co w ogóle robić temat skoro tematu jak widzę nie ma.


    A rację może w tym przypadku i masz tylko kultury osobistej trochę ci brakuje.A tak poza tym jeśli nie ma się nic do powiedzenia to się głosu nie zabiera, no chyba że tak bardzo chciałeś pokazać mi że to ty masz rację to wybacz mi mistrzu...
    Kolego wystarczy uwaznie przeczytac pierwszy post i wszystko wiadomo co gdzie kiedy. ja patrzylem o godzinie 12 w lobby turnieje byly.
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 20-02-2010 o 18:21

  9. #29
    i potem się każdy dziwi że z polakami nikt gadać nie chce.

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    jak zadaja skretyniale pytania i szukaja dziury w calym to co sie dziwisz ??