Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    4
    Witam.

    Jest pomysł zorganizowania cyklu turniejów w naszym pięknym mieście. Za dużo informacji nie mogę wam przekazać, ponieważ wszystko jest w bardzo wczesnej fazie przygotowania. Pojawia się moje pytanie, czy znajdą się osoby chętne do wzięcia udziału w turniejach?

    Informacje które są pewne:

    miejsce rozgrywek: klub muzyczny STEREO Krogs ul. Zielona 8, KLUB MUZYCZNY STEREO KROGS
    dzień rozgrywek: prawdopodobnie we wtorki


    Pozdrawiam, Arturro555

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    20
    Podstawowe pytanie - jakie wpisowe? Chociaż orientacyjnie zarzuć jakąś kwotę.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    4
    w granicach 20-25 zł

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3
    Wstępnie byłbym zainteresowany.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    20
    Wstępnie ja też, chociaż na tym etapie nie wiem dokładnie, czy wtorek będzie mi pasował. Proponowałbym zrobić jakaś ankietę, jeśli zbierze się więcej chętnych.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    4
    Myslalem o ankiecie, ale wtorek to jest dzień w którym w klubie nic się nie dzieje. W środy jest Jam Session, a od czwartku do soboty są koncerty, wiec te dni tygodnia odpadają. Pozostaje wolny poniedziałek, wtorek i ewentualnie niedziela.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    1
    Ja również wstępnie jestem zainteresowany. Poniedziałki wtorki i niedziele akurat mi pasują

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Niedaleko juz cos takiego jest.

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    8
    od pewnego czasu przebywam w łodzi i chcę się dowiedzieć czy są tu jakieś turnieje pokerowe, bo chętnie bym się wybrał z góry dzięki za info

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    3
    Czy te turnieje w Stereokrogsie nadal się odbywają i czy są co tydzień??. Trzeba się jakoś z organizatorami skontaktowac przez forum czy wystarczy przyjechac w najbliższy wtorek??
    Pozdrawiam