Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    1
    Nie aktualne
    Ostatnio edytowane przez pesymistic ; 22-04-2010 o 15:20

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ani to nie sa unikatowe karty, ani to zadana okazja, a cene to wytzrasnales z kosmosu ??

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    1
    Dziękuje znaafffccco za opinię. Czyżby jakieś downswing i mocno w plecak tej nocy, że tyle jadziku o 4 nad ranem wylewasz na forum??? Karty jak najbardziej unikatowe, aczkolwiek nie każdemu się one oczywiście muszą podobać. Natomiast tak jak napisałem na aukcji są one generalnie nie do kupienia w żadnym sklepie. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości oraz wykonania kart. Chciałbym jeszcze uzupełnić, że talie wyprodukowane są przez brazylijska firmę Copaq, także jakość ponad wszystko musi być dobra. Na koniec... dwie talie już sprzedałem i nikt nie narzeka;p

  4. #4
    Plastic? unikat? hm, może najlepszym komentarzem będzie brak komentarza. Skromny posiadacz paru takich kompletów...

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez pesymistic Zobacz posta
    Dziękuje znaafffccco za opinię. Czyżby jakieś downswing i mocno w plecak tej nocy, że tyle jadziku o 4 nad ranem wylewasz na forum??? Karty jak najbardziej unikatowe, aczkolwiek nie każdemu się one oczywiście muszą podobać. Natomiast tak jak napisałem na aukcji są one generalnie nie do kupienia w żadnym sklepie. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości oraz wykonania kart. Chciałbym jeszcze uzupełnić, że talie wyprodukowane są przez brazylijska firmę Copaq, także jakość ponad wszystko musi być dobra. Na koniec... dwie talie już sprzedałem i nikt nie narzeka;p
    Poker Player Store - VIP Store

    tak tak oczywiscie masz racje z plecaczkiem itd na ta twoje oferte moglby sie skusic tylko wiekszy idiota...

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    Poker Player Store - VIP Store

    tak tak oczywiscie masz racje z plecaczkiem itd na ta twoje oferte moglby sie skusic tylko wiekszy idiota...
    hahaha znaffco przedstawiłeś w linku dokładnie te same karty, tyle, że inaczej indexowane;p buhahahaha. Zamykam tę dyskusję z Tobą. Jak ktoś będzie chciał to kupi, jak nie, to znajdzie się na pewno taka osoba na allegro. A teraz idź wylewaj swoje żale do kolegów na forum.
    Ostatnio edytowane przez pesymistic ; 20-02-2010 o 18:23

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    no tak indeksy zmieniaja zasadniczo postac rzeczy, teraz jak juz wyjasniles zagadke tego unikatu to na bank zostaniesz zasypany ofertami

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    sprzedałeś bo idioci kupili

    aha ceny za przesylke tez zajebiste
    dużo ważą te karty?

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Może opakowanie też jest unikatowe