Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    2
    Witam. Zacząłem grę w pokera jakieś 3 miesiące temu od darmowych 2 dolarów na Pokerstars. Grając MTT 0.25 uzyskałem parę dolarów więcej po czym zacząłem grę na sit&go za 1.20 Tak mniej więcej od tego czasu krążyłem wokół 20$. Teraz wpłaciłem dodatkowe 30$ i chciałbym zacząć grać jakoś więcej, przechodzić na wyższe lvl itd. No i kieruję pytanie: czy opłaca się dalej grać te sity za 1.20$? Rake 20% jest chyba dosyć trudny do pokonania... Co będzie teraz najlepszą opcją do budowania bankrolla?
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Sporo juz bylo podobnych tematow. Wiekszosc doradza kickbacki. Popatrz na forum, poszukaj pododnych tematow, np.
    "Promocje, bonusy, rakeback - nie ogarniam :/" jest w tym samym dziale kilkadziesiat watkow nizej.
    Z tym, ze bedziesz musial zmieniac roomy.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    na strasach chyba są sity za 1.10 czyli z normalną prowizją. Skoro grasz SnG i masz bankroll 50$ to graj te sity za 1.10$. Do SnG powinieneś mieć przynajmniej te 50BI.
    pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    2
    Dzięki za odpowiedzi, aczkolwiek na PS za 1.10 są tylko turnieje double or nothing. Normalne sit&go są za 1.20.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    sa normalne za 1.10, wystarczy wejsc multitable i turbo i tam masz