Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    jaka jest wasza opinia na temat holdem poker for advanced players? na flopturnriver chodzą różne różniste opinie.

    a tak w ogóle to jakie były wasze początki? od jakich książek/stawek zaczynaliście. co było dla was najtrudniejsze. mam na myśli od momentu, kiedy zaczęliście grać holdema. mnie wkręcił kolega który obejrzał roundersów . i tak stałem się rybką

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez tajemny
    jaka jest wasza opinia na temat holdem poker for advanced players? na flopturnriver chodzą różne różniste opinie.

    a tak w ogóle to jakie były wasze początki? od jakich książek/stawek zaczynaliście. co było dla was najtrudniejsze. mam na myśli od momentu, kiedy zaczęliście grać holdema. mnie wkręcił kolega który obejrzał roundersów . i tak stałem się rybką
    możesz przeczytać, ale pamiętaj że strategie tam zawarte dot. limita i myślących przeciwników gdzieś tak od 20/40 a nie s00ted calling stations, zabierz się lepiej za harringtona

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez Melipone
    s00ted calling stations
    wyjaśnij mi ten zwrot jak możesz bo poszczególne słowa czaje ale jako zwrot nie kumam tzn domyślam sie co miałeś na myśli z sensu zdania no ale to jest ciekawy zwrot.

  4. #4
    calling station - loose passive. z tego co kumam, w skrajnej odmianie to gracz który tylko wchodzi/sprawdza, boi się podbić, ale koniecznie chce obejrzeć river. czyli rybcia taka jak ja.

    no ale nikt mi jeszcze nie odpowiedział o swoich początkach... :wink:

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    mi bardziej chodziło o s00ted

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Drauger
    mi bardziej chodziło o s00ted
    taki przytyk do tych co ścigają flushe mimo oddsów, od ang. słowa suited