Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Full Tilt Poker Game #18519315069: Table Hermes - $1/$2 - No Limit Hold'em - 16:25:52 ET - 2010/02/16
    Seat 1: TheDonkFish1 ($250.45)
    Seat 2: gofast36 ($200)
    Seat 3: qwerd ($66.30)
    Seat 4: Sebkrol18 ($727.65)
    Seat 5: nomoreouts85 ($598.90)
    Seat 6: boobber ($248)
    Seat 7: OksiStar ($415.80)
    Seat 8: adisdad ($34.95)
    Seat 9: ApolloFlow ($423.25)
    OksiStar posts the small blind of $1
    adisdad posts the big blind of $2
    The button is in seat #6
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Sebkrol18 [ ]
    ApolloFlow folds
    TheDonkFish1 folds
    gofast36 folds
    qwerd raises to $7
    Sebkrol18 raises to $22
    nomoreouts85 calls $22
    boobber folds
    OksiStar folds
    adisdad folds
    qwerd calls $15
    *** FLOP *** [ ]
    qwerd bets $44.30, and is all in
    Sebkrol18 calls $44.30
    nomoreouts85 raises to $160
    Sebkrol18 raises to $705.65, and is all in
    nomoreouts85 calls $416.90, and is all in
    Sebkrol18 shows [ ]
    nomoreouts85 shows [ ]
    qwerd shows [ ]
    Uncalled bet of $128.75 returned to Sebkrol18
    *** TURN *** [ ] []
    *** RIVER *** [ ] []
    Sebkrol18 shows a pair of Aces
    nomoreouts85 shows a flush, Queen high
    nomoreouts85 wins the side pot ($1,065.20) with a flush, Queen high
    qwerd shows a pair of Eights
    nomoreouts85 wins the main pot ($198.90) with a flush, Queen high
    *** SUMMARY ***
    Total pot $1,267.10


    Nie grałem holdema praktycznie od 2 lat :P wiec byc moze to jest proste rozdanie, ale ja mam mieszane uczucia.

    Na flopie zrobiłem tylko call chcąc sprowokować bez gościa za mna jesli ma powiedzmy 1010+

    Dostałem reraise i w sumie ucieszony bo tego chciałem powiedziałem sobie eee z 99 by nie wchodził wiec dałem allina (troche za tym zagraniem przemawialo to ze zaczynalem sobie ten stolik z 80$ wiec mowie ech napewno bede dalej farcił)

    Ale tak ogolnie to moze lepiej było zagrac do 140-160 wlasie odrazu i wtedy jak gosc zagra allina to jest fold byłby chyba latwiejszy... Co o tym myslicie ?


    P.S tylko prosze w odpowiedziach darowac sobie teksty typu wiekszy reraise preflop

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Słaby call na flopie imo.

    W zasadzie jakbyś to zraisował na flopie to na 3bet mógłbyś jeszcze zrzucić (o tym niżej)

    Poza tym nie podałeś statów żeby sądzić że gość za Tobą nie może tutaj mieć 99, 77 czy nawet 86s.
    A oczywiście te ręce są w jego zasięgu: http://www.pokertableratings.com/ful...h/nomoreouts85
    Jeśli to byłby weak passive donkey (bo że donkiem jest to widać po danych na PTR) to można spasować na wspomniany wyżej 3bet po Twoim raisie. Jeśli jednak byłby to donk typu aggro tard to stackujemy się z miłą chęcią.

    (troche za tym zagraniem przemawialo to ze zaczynalem sobie ten stolik z 80$ wiec mowie ech napewno bede dalej farcił)
    Lol. Czemu grasz NL200 FR ze stackiem 80$ ?
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 16-02-2010 o 23:43

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wracając do Twojego rozegranie tej ręki. Zakładamy że przeciwnikiem jest random na którego nie mamy żadnych rąk/readów - nie wiemy że PTR pokazuje go jako przegrywającego donka . Na flopie po Twoim 3becie sprawdzą Cię tylko lepsze ręce. Nie widzi mi się żeby random przy tak deep stackach wsuwał 3bet tutaj np. z 99 czy JJ które jest w jego zasięgu po akcji preflop. Fold it right here imo.

    Ewentualnie... można jeszcze sprawdzić ten raise na flopie, gdyż nasze stacki są dość głębokie i nie widzi nam się zbytnio wsunąć tutaj i nadziać na seta. Turn spada pikowa dama, na którym to turnie ja bym grał c/f.

    Spada draw do koloru. Jeśli przeciwnik zagrałby 2nd barrela to jest już dla nas raczej easy fold. Mamy nutsowego blokera pikowego a villain pokazuje sporą agresję bijąc turn (nie betuje tutaj rąk typu A9, bo nie mógł dostać nfd, KsX raczej nigdy nie przetrwa tutaj do turna unless jakieś głupie blefy z KsJs na flopie). Wygląda to tylko na strong made hand z flopa (sety) oraz combo drawy typu Ts8s (callnięte preflop żeby złamać Twoje asy na deep stackach )

    Co z overparą np. 99-QQ (pasuje do akcji pre) od której piszesz że chcesz wyciągnąć value? Mógłby oczywiście zagrać tego raisa na flopie z tego typu ręką, ale:
    a) Twój call po pushu shorta śmierdzi trochę mocną ręką
    b) Jeśli byś ten raise scallował (co opisywałem wyżej) to już w ogóle śmierdziało by to bardzo mocną ręką i na turnie prawdopodobnie było by check-check.

    Jeśli tak by było (po callu na flopie na turnie było by check-check) to dobra nasza i na większości riverów można zagrać c/c.

    Gdy jednak po callu na flopie dostaniesz wspomnianego 2nd barrela to cóż zrobić, trzeba zrzucić czasem asy. :P

    Ja jednak preferuję fold flop po 3becie.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 17-02-2010 o 00:32

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Statystyk nie było bo to był stolik rush poker na fulltilt czyli co rozdanie gralo sie z innymi graczami

    Nie gram NL200FR ze stackiem 80$ bo nie gram praktycznie holdema a tymbarzdiej holdema FR :P

    Poprostu na FTP mialem jakies 300$ resztke jakiegos rakebacku wiec sobie usiadlem 3x 80$ na nl200 :P i wszystko ladnie szło nabudowałem sie w sumie na 3 stolach do 1900 :P i musialo przyjsc to rozdanie

    No jesli raisne na flopie to faktycznie latwiej spasowac, ale pomyslalem ze duzo czesciej ten gracz nie trafi flopa by byc z przodu wiec po moim callu ktory sugeruje raczej slaba reke np puste AK lub 1010 to wtedy gosc z para w lapie zreraisuje mnie taki byl przynajmniej plan

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Sprawdź drugą część mojego poprzedniego posta, odnośnie sprawdzenia tego jego raisu na flopie, bo wyedytowałem trochę tego posta. W skrócie: od overpary (99-QQ) mógłbyś wyciągnąć value ale nie wsuwając stacka na flopie! Bo tam imo random pasuje tego typu ręce po Twoim 4becie. Jeśli by raisował po Twoim callu na flopie z overparą to gdy scallujesz ten raise prawdopodobnie na turnie oboje poczekalibyście (ponieważ twoje calle, najpierw pusha shorta a potem jego raisa BARDZO śmierdzą, na miejscu villaina nie 2nd barrelowałbym 99-QQ woląc zachować pot control przy deep stackach na dodatek grając z pozycji).
    I wtedy na większości riverów było by check-check, mógłbyś też sprawdzić niewielkiego vbeta gdyby spadła np. nic nie znacząca karta typu 2d - i w ten właśnie sposób wyciągasz value od overpar w tym spocie.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 17-02-2010 o 00:29

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    25BI+ zrobić i czekać na bad beata gdzie tu taktyka i strategia?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    biorac pod uwage, ze masz do czynienia z kawalem debila to imo wszystko well played

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    biorac pod uwage, ze masz do czynienia z kawalem debila to imo wszystko well played
    Tja, ale on nie wiedział że gra z kawałem debila. Postaw się w sytuacji gdzie grasz na randoma o którym nic nie wiesz.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ptr! jezeli z 80$ zrobil 800$ to musial rozegrac troche rak i miec jakies statsy (ready? lol); inaczej sie po prostu nie da

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    all in to najgorsze co mogles zrobic, nie dostaniesz calla przeciez od gorszej reki