Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ptr! jezeli z 80$ zrobil 800$ to musial rozegrac troche rak i miec jakies statsy (ready? lol); inaczej sie po prostu nie da
    krolewicz ale to był Rush Poker... Mógł grać z nim pierwszą rękę dopiero, a podczas rozdania nie ma czasu oglądać danych na PTR.

    Cytat Zamieszczone przez zuber Zobacz posta
    all in to najgorsze co mogles zrobic, nie dostaniesz calla przeciez od gorszej reki
    +1 no ale to wszystko opisałem już wcześniej

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez zuber Zobacz posta
    all in to najgorsze co mogles zrobic, nie dostaniesz calla przeciez od gorszej reki
    imo od calego rangu overpair, biorac pod uwage kim jest villain

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    imo od calego rangu overpair, biorac pod uwage kim jest villain
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Statystyk nie było bo to był stolik rush poker na fulltilt czyli co rozdanie gralo sie z innymi graczami
    Jeśli wiemy (patrząc na PTR) kim jest villain to oczywiście że wsuwamy bo on tutaj zawsze calluje z overparą. Ale w czasie rozdania nie wiedzieliśmy z kim gramy, to był stolik rush poker

    Piszcie swoje opinie na temat rozegrania zakładając że gracie z randomem, please.

  4. #14
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Lekkie przegiecie wsuwac 3bi z jedna para na trzeciego.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    wydaje mi się że warto zwrócić uwagę na to że villain ma tutaj do wygrania 300bb i związku z tym jego zasięg call 3bet może się pokrywać z zakresem call open raise. Sprawdzenie za 22$ z 300bb staków efektywnych pokrywa się ze zwykłym open raise i 100bb w stacku ale dodatkowo ma informację że masz grubo skoro 3betujesz i łatwiej będzie się zestakować). Stąd w jego zasięgu mogą być 55, 77, 99, a także 79 i 57 bo ręce które bijesz na flopie, czyli JJ czy KK chyba by 4betował preflop.

    W tej sytuacji lepiej zagrać raise flop gdzieś do 100-110$ i do AI albo reraise chyba zrzucić. Sprawdzenie na flopie powoduje że z jednej strony pokazujesz słabość i skłaniasz villaina do raise a z drugiej w przypadku twojego reraise-AI dostaniesz call od seta i dwóch par. Ergo chyba najlepiej walnąć raise flop i chyba fold do reraise.
    pozdro

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    W tej sytuacji lepiej zagrać raise flop gdzieś do 100-110$ i do AI albo reraise chyba zrzucić.
    facepalm.jpg

    EDIT: w zasadzie niekoniecznie, patrz niżej
    Ostatnio edytowane przez uczniak ; 19-02-2010 o 15:08

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Zgadzam się w zupełności z Anatomem. Wiadomo, że pula robi się już duża ale ciągle hero ma dość sporo behind a overcall 3beta pre deep świadczy raczej o ręce z niezłymi implied odds także nie możemy liczyć na to, że niższa overpara się tu zestackuje. No, poza KK pewnie.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    generalnie grajac allina chcialem zakonczyc juz rozdanie ;p nie oczekiwalem calla :P

    No ale faktycznie macie racje ze zle to bylo rozegrane ;p chyba za duzo omahy gralem i stad to przyzwyczajenie do stackowania sie na flopie by chronic swoja reke :P ^^

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Nie grałem holdema praktycznie od 2 lat :P wiec byc moze to jest proste rozdanie, ale ja mam mieszane uczucia.
    Ja również. Ale to tym bardziej powinieneś mieć opory przed stackowaniem się z overparą na deep stacku na action flopie. Tzn. na omahowym action flopie.

    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Na flopie zrobiłem tylko call chcąc sprowokować bez gościa za mna jesli ma powiedzmy 1010+
    IMO overpara + 300BB effective stack to zbyt słaby układ na prowokacje. IMO bierzemy co nasze (albo i nie) i przechodzimy do kolejnego rozdania.

    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    powiedziałem sobie eee z 99 by nie wchodził
    No shit. 300BB deep? Przeciez to aż się prosi aby wejść z niską PP albo SC.

    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Ale tak ogolnie to moze lepiej było zagrac do 140-160
    IMO właśnie tak należało zagrać. Jeśli koleś sprawdzi/spushuje to nie ma mnie w rozdaniu. No chyba ze tylko sprawdzi a na turnie spadnie as.

    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    P.S tylko prosze w odpowiedziach darowac sobie teksty typu wiekszy reraise preflop
    Przecież to oczywiste że należało walnąć minimum ze $25.

    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    facepalm.jpg
    Znaczy się raise for information nie jest trendy? Bawimy się w stację w celu zmaksymalizowania zysków? A właściwie to zmaksymalizowania strat IMO. I co w takim wypadku zamierzamy zrobić na turnie innym niż as? Bo to że koleś poprawi na turnie jest prawie pewne - na pewno z czymś co bije overparę i bardzo często z semibluffami typu 56s, 67s, 89s. Czy też nawet TT. Mniej lub bardziej świadomie, ale poprawi.

    Cytat Zamieszczone przez zuber Zobacz posta
    all in to najgorsze co mogles zrobic, nie dostaniesz calla przeciez od gorszej reki
    No co ty, QQ+ tutaj nie calluje? Przecież sebkrol może semiblefować? A poza tym jak to tak? Przebić i spasować do pusha?

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 19-02-2010 o 10:59

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a jezeli grasz raise flop i dostaniesz call? :E