Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Witam, mam cel
    Hanns.G HG281DPB 28" Widescreen LCD Monitor | PokerSavvy Shop | PokerSavvy
    na savvy właśnie się regnąłem i na razie moje saldo to 0 pkt

    Pytanie: Na jakich roomach się rejestrowa by jak najszybciej wyrobić pkty, podawajcie roomy jakie mam po kolei robić.

    Tylko na tych mam już konto:
    Everest
    PS
    FT
    BetFair
    BetClick
    Titan
    Cake
    UB

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Rob roomy na sofcie 888 (pacific i littlewoods) soft troche z dupy ale poziom graczy mizerny a z dwoch roomow wyjdzie Ci 1650 pkt z tego co pamietam.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Roomy które bardzo łatwo wyrobić w kilka dni nawet na micro stakes to np. FTP który już masz spalony :P

    party poker też nie jest trudno, ale nie ma takiego fishostwa jak na Evereście np.

  4. #4
    bardzo łatwo, to nie wyrobisz już niczego

  5. #5
    witam, planuję wyrobić bonus na pacific poker poprzez savvy. na stronce tej piszą, że należy wpłacić przynajmniej $50 i zdobyć 200 Punktów Pacific (FPPs). czy jeśli wpłacę np $100 to będę musiał zdobyć 400 Punktów Pacific (FPPs) potrzebnych do uwolnienia 1000 punktów savvy?? czy liczba Punktów Pacific (FPPs) do wyrobienia jest niezależna od składanego depozytu??
    dzięki za odp, pozdr!!

  6. #6
    nie, - to co napisane

  7. #7
    Jakub, z opłacalnych zostały Ci: Ladbrokes, Mansion, Party, Absolute, Poker Time i PKR.

    Jeśli ktoś nie ma tam konta - mam ciekawą ofretę; szczegóły na priva.
    Ostatnio edytowane przez Zorro34 ; 09-03-2010 o 19:08

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Jakub, nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie wyświetla, że na Polskę ten monitor nie jest dostępny. Poza tym może się nie znam, ale co to jest za marka w ogóle Hanns.G? Dla mnie to jakiś krzak i bałbym się go brać ;P

  9. #9
    odnośnie jeszcze gry na pacific przez savy... 1 - rejestracja na stronce savy, 2 - instalacja softu roomu przez link na savy, 3 - depozyt bezpośrednio z softu, 4 - gra.
    Czy ta kolejność jest prawidłowa?? czy trzeba jeszcze gdzieś wpisać jakiś kod, wysłać maila itp, itd?? bardzo proszę o optwierdzenie, nie chciałbym namieszać na samym początku
    pozdr!!

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez PRZEMO600 Zobacz posta
    odnośnie jeszcze gry na pacific przez savy... 1 - rejestracja na stronce savy, 2 - instalacja softu roomu przez link na savy, 3 - depozyt bezpośrednio z softu, 4 - gra.
    Czy ta kolejność jest prawidłowa?? czy trzeba jeszcze gdzieś wpisać jakiś kod, wysłać maila itp, itd?? bardzo proszę o optwierdzenie, nie chciałbym namieszać na samym początku
    pozdr!!
    Prawidłowo. W promo pacifica nie musisz wpisywać specjalnego bonus code.
    Jak wyrobisz punkty i po tygodniu nie będziesz miał punktów savvy, wpisz się na ich forum i wyślij maila do supportu.
    Takie małe ostrzeżenie, czyście cookiesy przed zainstalowaniem softu z linków, coby nie mieć kłopotów z potwierdzeniem rejestracji przez savvy.