Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Commitujący raise pre to obv monster bo nigdy tutaj nie masz AQ czy JJ No ale fakt, ktoś kto limpuje z utg i utg+1 nie zwróci na to uwagi, zwłaszcza w turnieju za 70groszy.
    Hm, bardziej mnie interesuje poprawność zagrania niż fakt czy to walka w turze o 70gr czy tez 70 zł...

    Tak jak się przyjrzałem komentarzom ( ZA KTÓRE BARDZO DZIĘKUJĘ ) zagranie preflp za 5-6BB było jeszcze ok, zagranie AI gracza z AJ skoro limpował mogło go skusić również danie AI i wtedy również byłoby po grze.

    Zdecydowany błąd był na flopei gdzie powinienem gracza z AJ gdzie nie mial nic wyizolowac poprzez danie AI

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Moim zdaniem rozegrane prawidłowo, trochę większe bet po flopie 3/4. Twój przeciwnik tak naprawdę zbierał do "powietrza" a , że t i r JJ to tylko jego głupie szczęście. Ai pre flop jak dla mnie pozbawiony sensu. Takie zagranie jak najbardziej ev+. Forget

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Ucz się od lostwizarda. Koleś może i jest początkujący, ale od razu widać, że potrafi myśleć. As played = well played
    Lol, co jak co ale jak na nowicjusza zarówno jak i na forum; jak i w grach live taki positive komentarz takiego gracza co najmniej mnie bardzo raduje

    btw. Może i początkujący ( w sportowym i na live to gram ok 4 miechy) ale w 1 turze w tym roku w Hiltonie w tę środę przy max Capie 40 osób zająłem 7 miejsce...pechowo znowu odpadlem bo mailem coin flipa: A4 karo wobec K8o, na flopei doszla 8 ( byłem na Shorcie, i dalem AI po becie 3BB)

    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    bo tracisz miliardy $ value ...

    jak dla mnie optymalna linia jaka tu mozna przyjac to
    preflop 5k (tak jak zagrales)
    kazdy non A high flop pushujesz

    masz 11k stack, w puli ~~15k , nie bardzo rozumiem po co zagrywac jakiegos min-gej beta na flopie
    tiak, tiak, juz do tego też doszedłem: główny błąd tego zagrania to mini bet gej zamiast AI na flopie. była spora szansa wtedy za zaszedłbym tej nocy dalej :P

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Lostwizard82 Zobacz posta
    mailem coin flipa: A4 karo wobec K8o, na flopei doszla 8 ( byłem na Shorcie, i dalem AI po becie 3BB)
    [] coinflip
    [x]60/40

    []bet 3bb
    [x]raise 3bb