Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Nie zapominaj, że Ty chcesz aby callowali Cię kolesie z gorszymi rękoma (AJ), gdy masz KK na ręce. To, że przegrałeś to rozdanie nie znaczy, że nie będziesz zarabiał na takich sytuacjach w longrunie.
    w sng to chyba zbytnie uogólnienie

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    W STT tak, ale to jest 90-osobowy sit.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Z takim stackiem (16BB) i dwoma limpami przed sobą grasz allin przed flopem i tyle, ale taki raise z monsterem też nie jest wielkim błędem w turnieju za 0.25$. Raisując za 1/3 swoich żetonów i tak się nie wycofasz po flopie, a grając allin preflop unikniesz trudnych decyzji gdy np. na flopie wyleci As.
    Na tym flopie allin, bo miażdżysz ich zakresy, a nie bet za mniej niż pół puli.
    Jakby mi ktoś dał do poczytania wpis lostwizarda i twoje wypociny na temat sng to ciężko by mi było zgadnąć który z was jest naprawdę początkujący. Twoje "porady" to jeszcze lepszy kawał niż moja sugestia żeby spasować. Piszesz na serio czy też cały czas się zgrywasz?

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ciekawa sprawa. Ja piszę na serio i jeśli uważasz, że to co napisałem to błędne rozumowanie, to popraw mnie proszę. Myślę, że nie tylko ja na tym skorzystam.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Ucz się od lostwizarda. Koleś może i jest początkujący, ale od razu widać, że potrafi myśleć. As played = well played

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Rado nie rozumiem dlaczego allin za 16bb po dwóch limpach miałby być zły.

    Może jakiś dowód na to że push tutaj będzie dużo mniej profitowy od raisu 5bb?
    Ja tutaj cześciej pushuję czy to w 90- manie czy w MTT mając 16bb. Unikam wtedy sytuacji gdy sprawdzi mnie kilka osób i spadnie flop Axx.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 16-02-2010 o 18:32

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Masz premium hand, tobie powinno zależeć żeby donk dołożył preflop a nie żeby spasował. Sam spójrz co się stało - kretyn się wystackował z totalnym badziewiem, a że miał szczęście - no trudno. Równie dobrze można w 1 rozdaniu mając AA zagrać open all-in bojąc się rozegrania tej karty bo "zawsze mi dokładają".

    Granie tutaj all-in 15,000 jest typowe albo dla graczy początkujących, którzy widząc dobrą rękę od razu chcą się zalinować i boją się, że ktoś ich wydrawuje albo dla bardzo wysokiego levelu zawodników, gdzie każdy się od razu zorientuje że bet 5000 to AA-KK. Inna rzecz że na takim poziomie nikt nie limpuje tak jak ci panowie.

    Koleś dobrze zagrał, miał pecha = gorzkie żale i tyle.

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Rado nie rozumiem dlaczego allin za 16bb po dwóch limpach miałby być zły.
    bo tracisz miliardy $ value ...


    jak dla mnie optymalna linia jaka tu mozna przyjac to
    preflop 5k (tak jak zagrales)
    kazdy non A high flop pushujesz

    masz 11k stack, w puli ~~15k , nie bardzo rozumiem po co zagrywac jakiegos min-gej beta na flopie

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Również uważam, że jest to za mocna karta na allina pf
    ...wiadomo, że więcej ryzykujemy ale warto zaryzykować i szukać podwojenia niż zgarnąć tylko blindy i limpy

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Commitujący raise pre to obv monster bo nigdy tutaj nie masz AQ czy JJ No ale fakt, ktoś kto limpuje z utg i utg+1 nie zwróci na to uwagi, zwłaszcza w turnieju za 70groszy.

    Ja nie napisałem, że allin jest lepszy od tego co zagrał op. Myślę że oba zagrania są dobre w tej sytuacji. Grając mass multitabling po prostu człowiek czasami nie będzie się tutaj bawił w wyciąganie value, tylko to spushuje. Z tego co oglądałem grę Boku w tym challenge 2 na początku gdy budował rolla, to grał tak samo pushując w tej sytuacji, bo jestem pewien że widziałem kilka rozdań tego typu z jego strony.