Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
  1. #31
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Prosze niench mi ktos odpowie na pytanie po co cos takiego?
    Poznajesz laskę,
    mówisz "hej maleńka grywam w poksa"
    bejbi "nie wierzę"
    pokerzysta "pokaże ci moją naklejkę"

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Inna sytuacja. Walnołeś dzwona wychodzi wielki łysy i juz chce Ci przedstawić swoje mocne argumenty (przynajmniej pół roku rechabilitacji). A tu przejeżdzaja pokerzysci (akurat jada na turniej) 3 pełne fury ziomków lubiacych zaryzykować i troche dreszczyku emocji. Załważaja Twoja naklejke i jak tu nie pomóc bratu od kart. Nie dojść że powstrzymuja łysego to pomagaja zacholować fure i zabieraja na turniej.
    (sory za błedy)

  3. #33
    Jakieś bardzo wstępne projekciki, o które prosiłem zupełnego laika, który absolutnie nie zgadza się z hasłem "poker to nie hazard" Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje lub uwagi to czekam na info.

    Imageshack - pokerviz.jpg - Uploaded by Imageshack user

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    3 projekt elegancki, świetna robota. Jestem na tak

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Projekty nr 3 i 4
    Ale może w obydwóch dać dwie karty?

    Projekt nr 4 może się kojarzyć tylko z 5-card-draw

  6. #36
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    87

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Ta czacha lekko prymitywna jak dla mnie

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    1
    i na czym staneła sprawa? ja reflektuje na naklejke również

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    Projekt z wizerunkiem kart całkiem dobry tylko zamiast pokera powinien przedstawiać jakiś układ z suckoutem na river

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1
    Dokładnie o tym co pisaliście pomyślałem sobie dzisiaj. Skoro fani moto mają: patrz w lusterka... to pokerzyści powinni mieć Poker To Nie Hazard. Tym samym odświeżam ten temat! Propozycje "frankyfurbo"
    są extra jak dla mnie. Jeśli ktoś wie gdzie można zamówić takie naklejki, lub samemu odpłatnie może je wykonać to proszę o info. Jak dla mnie nr 2 z koncepcji przedstawionych przez frankyfurbo jest najlepsze i chętnie bym zamówił taką naklejkę, pozwoliłem sobie jedynie na małą poprawkę, a mianowicie dodałem jeszcze pochylonego "A pik" po lewej stronie żeby wyglądało to na prawdziwe American Airlines z tym zamówieniem mówię całkiem serio.