Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Co byście powiedzieli na taką formę promowania "umierającego" w naszym kraju pokera ? Naklejek używają hobbyści wszelkiej maści, jak dla mnie miło by było zobaczyć coś takiego na trasie, wiedząc że mam coś wspólnego z kierowcą jadącym przede mną. Konstruktywna krytyka mile widziana

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Łomża/Olsztyn
    Posty
    80
    Pomysł ciekawy ostatnio dość modne stały się naklejki na auta czy też na ściany w pokojach. Firmy specjalizujące się w tym robią je również na zamówienie kwestia aby tylko zrobić jakiś fajny projekt!

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    mysle ze to moglo by byc troche ryzykowne takie afiszowanie sie z tym ze sie gra w pokera

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Policja zamiast za predkosc lapac, spisywala by numery rejestracyjne aut z naklejkami - easy money

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Myślicie, że aż tak restrykcyjnie ? Chodzi o to żeby wyjść z podziemia, a nie się w nim pogrążać. Takie moje zdanie

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ojej, a najpewniej to za samą naklejkę będą do więzienia wsadzać. Ludzie, bez przesadyzmu.

  7. #7
    Może "spade with star" ten z loga pokerstars jako naklejka? Nie jest to oficjalne logo PS więc firmy nie reklamuje się więc lajt imho.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    a moze po prostu naklejki POKER TO NIE HAZARD

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Pomysł fajny, mam już dośc kontrowersyjne naklejki na samochodzie, a coś o pokerze też ładnie będzie wyglądało.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Czyli na chwilę obecną mamy :
    1. "spade in star"
    2. "poker to nie hazard"

    Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje jak ta naklejka miała by wyglądać ? W kwestii ceny za to, jaka cena była by przystępna ?