Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Naklejka za 1 zł było by napewno przystępnie.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    Czyli na chwilę obecną mamy :
    1. "spade in star"
    2. "poker to nie hazard"

    Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje jak ta naklejka miała by wyglądać ? W kwestii ceny za to, jaka cena była by przystępna ?
    3. Pani z wątku "Poker girl"

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Kirk cena na pewno przystępna, ale chyba nie pokryła by kosztów produkcji

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    Ma ktos moze jakies dojscia do drukarni, ktore moglyby nam zrobic takie naklejki? Obawiam się, zeby to się w ogole opłacało to minimalna wartość zamówienia musialabybyć w ilości ok 1000szt i do tego pewnie koszt wykrojnika.

    Pytanie, ilu chetnych by się na takie cos zapatrywało? 100osob ?

    Kto ma talent żeby zaprojektować fajną naklejkę ?

    Ja osobiście obstawiałbym POKER TO NIE HAZARD

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    Pomysł fajny, mam już dośc kontrowersyjne naklejki na samochodzie, a coś o pokerze też ładnie będzie wyglądało.
    to pochwal się co masz za naklejki.

  7. #17
    Witam
    Mam dojście do plotera tnącego. Wystarczy projekt w wektorach i nie ma problemu z wykonaniem. Koszt byłby śmiesznie niski- przesyłka to jakieś 2pln (czy ile kosztuje koperta) + za folie (nie mam pojęcia jaka jest cena ale nie są to jakieś duże koszta jak będzie zainteresowanie to mogę się dowiedzieć) najgorzej jest z naklejaniem bo jak się nie ma wprawy to trochę ciężko zwłaszcza małe elementy albo jak jest dużo osobnych elementów ) ja używałem do tego specjalnej foli do naklejania a ona już ma swoją cenę (lub można pokombinować z taśmą malarską(taką żółtą). Mogę później wrzucić jak ja mam pięknie oszpecone moje auto tu projekt http://img99.imageshack.us/img99/6461/11111tx.jpg
    jak wymyśle coś fajnego to wrzucę ale póki co średnio z czasem stoję
    pozdrawiam

  8. #18
    od pół roku jeżdzę z tylną szybą zaklejoną grafiką E-PLAY POKER. Jakoś nikt się jeszcze nie przyczepił... więc nie bojcies riebjata

  9. #19
    Witam

    Mam ploter tnący, pogadam ze swoim grafikiem, może coś fajnego wymyśli. Największy koszt to jak pisał kolega wyżej folia transferowa. Folia właściwa to max koszt 10pln/m2 (seria Oracal 641). Chyba, że preferuje ktoś folię odblaskową (fajny efekt po zmroku w blasku świateł np. innego auta).
    Sama aplikacja nie jest skomplikowana, trzeba przede wszystkim pamiętać o odtłuszczeniu miejsca w którym ma być naklejka.

    Ja oklejam auta zawodowo od kilku lat i uważam że nawet jeśli nikt tego wcześniej nie robił to bez problemu taką naklejkę (np.10cmx10cm) sobie sam wrzuci.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    ale mowimy o naklejkach na szybe czy karoserię ?