Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    jak dla mnie 150BI to ładnie przesadziłeś . Nie słuchaj ich, ze " 600gierek to mała próba i masz siedzieć na tej samej stawce". BM umożliwia ci przejście wyżej to się przechodzi!

    Poza tym jeśli odpowiada ci gierka na PS to nigdzie indziej nie będziesz się tak samo czuł!

    Multitabling - każdy gra tak jak potrafi, chociaż jeśli naprawdę dajesz rade, to zainwestuj w monitor i pozostań przy dotychczasowym BI.



    pozdro

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    Szadinho a gdzie byś polecał się przenieść?
    sam nie wiem bo jako typowy hipokryta narzekam narzekam narzekam a i tak gram tylko na PS
    ale z tego co czytam,obserwuje w necie,obserwuje watek gorzkie zale to wyadje mi sie ze FULL TILT POKER daje rade

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    to zainwestuj w monitor

    zainwestuj w Hema

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    jak dla mnie 150BI to ładnie przesadziłeś . Nie słuchaj ich, ze " 600gierek to mała próba i masz siedzieć na tej samej stawce". BM umożliwia ci przejście wyżej to się przechodzi!
    lol ja na próbce 3800sng za 5,5$ mam roi 11% a ostatnio przytrafił mi sie downswing na prawie 60BI a to są sng 10osobowe, na 45s wariancja jest jeszcze większa, nie wspominajac nawet o 180s. Tez kiedys wychodzilem z zalozenia za 100BI na stt to za duzo, zmienisz zdanie jak dopadnie Cie pare downswingow. Tak więc minumum do poważnego grania to:

    100 buy ins for 9 mans

    150+ for 18s

    200+ for 45s

    250+ for 180s

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    BM trzeba uzależnić też trochę od stawek na Bi = 1$ nie potrzebujesz 200BI bo tam roi wysokie i wariacja mniejsza przez to IMO.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    jak dla mnie 150BI to ładnie przesadziłeś . Nie słuchaj ich, ze " 600gierek to mała próba i masz siedzieć na tej samej stawce". BM umożliwia ci przejście wyżej to się przechodzi!
    -1

  7. #17
    zalezy od stawek, na 6.50 przydaloby sie 1300$, na 12$ z 3000$+ im wyzej tym wiecej, az dojedziemy to 1k Buyinow