Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: licznik postow

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    w sumie to jest mi to zupelnie obojetne ale z czystej ciekawosci pytam, czemu nie dziala mi licznik postów? i to chyba od co najmniej roku....

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    bo pewnie piszesz tylko w bocznicy a tam chyba nie liczy postów. Nie jestem pewnien :P

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    coś w tym może być rzeczywiście od ponad roku udzielam się prawie wyłacznie w bocznicy....

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    ponieważ bocznica się nie wlicza. dlatego my dwaj mamy chyba najbardziej oszukany przebieg na forumowym liczniku

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    . dlatego my dwaj mamy chyba najbardziej oszukany przebieg na forumowym liczniku
    hahahahahaa

    no tak, jakby zliczyć nasze posty z bocznicy to pewnie reszta forum w sumie ich tyle na bocznicy nie napisala... .hahahahaha
    ja wszedzie musze wcisnąc 3 grosze o motoryzacji a ty swoje 3 grosze o ładzie tego swiata

    edit: weeskacz, moze bedziemy pisac w tym dziale? tu liczy posty

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokladnie, posty z bocznicy nie sa wliczane

  7. #7
    a ja bym licznik postow w ogole wyrzucil... tzn niech sobie bedzie junior member, member i senior, ale dosc widoczne na forum jest zjawisko pisania dla nabijania licznika

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    a ja bym licznik postow w ogole wyrzucil... tzn niech sobie bedzie junior member, member i senior, ale dosc widoczne na forum jest zjawisko pisania dla nabijania licznika
    +1

    jak dla mnie zajebisty pomysł, może wreszcie niektórzy się ode mnie odwalą że dużo piszę :P

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jesli ktos pisze dla liczby postów to pomyślcie nie jest wam żal takiej osoby ?:P Wiec niech ma chociaż taka pocieche z zycia :P

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    i kto to mówi