Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: licznik postow

  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    haha... Seb nawet tutaj musiałeś? odpowiedni dystans to jest w życiu i na drodze najważniejsze

    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    ja wszedzie musze wcisnąc 3 grosze o motoryzacji a ty swoje 3 grosze o ładzie tego swiata

    edit: weeskacz, moze bedziemy pisac w tym dziale? tu liczy posty
    hahahaha to może założymy tutaj wspólny wątek "O ładzie świata zza kołka i spod maski" a licznik już tak podrasujemy by nabijał fifty-fifty Może popularnością przebijemy nawet legendarne blogi Doliego

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wiedzialem ze conajmiej pare osob doczepi sie ze to ja to napisalem :P no ja chyba nie zuuzylem jeszce limitu postow wiec nadal moge sie wypowiadac nawet tutaj co nie ? :P

    Pozatym chyba ostatnio prawie nic nie pisze czyz nie ?:P a glupich wypowiedzi na forum nadal jest sporo wiec mialbym do czego sie przyczepiac :P

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    oj Seb chyba za wcześnie udzieliłem Ci kredytu
    odpowiedni dystans to jest w życiu najważniejsze

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    a ja bym licznik postow w ogole wyrzucil... tzn niech sobie bedzie junior member, member i senior, ale dosc widoczne na forum jest zjawisko pisania dla nabijania licznika

    nie chce mi sie wierzyc by byly na forum aż takie agrodonki.... jakie znaczenie dla kogoś ma ilosc napisanych postów?
    (nie mówię tu o Sebkrolu - bo wiadomo)
    z resztą czepiając się Sebkrola o ilość postów dajemy mu pretekst do napisania kolejnego posta.... a licznik leci.... hihihihi

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    i kto to mówi
    No przecież on właśnie o sobie pisał