Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Jak w temacie - gdzie polecacie grę w 7 card studa FL? Chodzi mi tylko o SCS High.
    Obecnie gram na primie na 0.5/1, i chociaż gra się dobrze, to szukam jakiegoś innego roomu, gdzie mógłbym odłożyć część bankrollu, najlepiej bez podstawowej wady primy - małej ilości graczy w limita.

    - Co sądzicie o Pacificu?
    - Co sądzicie o Sportingbecie, od którego szczerze mówiąc odstrasza mnie wysokie względem limitów ante i bring-in w wysokości dolnego limitu - może słabo rozumiem, ale dla mnie to konieczność gry większej ilości rąk... chociaż z drugiej strony - pule są lepsze (tu prosiłbym o ewentualne poprawienie mnie graczy w 7Stud)? Do SB przyciąga rakeback.. warto spróbować?
    - A może Party Poker?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Siec pokerrom.com

    Na stawkach .5/1 FL jest prawie zawsze kilka pelnych stolikow, ante 10c, bring-in 25c. Mozesz sie zapisac np. do Eurobetu ktory tez jest w ich sieci, jak poszukasz to znajdziesz 30% rakebacka


    Edit: W tym momencie sa 3 pelne i jeden polpelny stolik, na stawkach 1/2 sa dwa pelne stoliki (tu ante tez 10c jest). Turnieje w SCS nawet sa raz dziennie

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    gram już dosyć długo w tej sieci i o grze graczy moge powiedzieć tyle:Wielkie LOL
    na stawkach 4/8$ i 6/12$ ludzie grają gorzej niż na 1/2$,mi niestety gra na tych stawkach nie poslóżyła ale jak jest ktoś solidnym graczem z solidnym bankrolem to polecam.Ludzie ciągną do totalnie nie zropzumiałych dla mnie układów np widać mi AA na flopie,pomińmy że mam ukryte KK gram z jednym gościem który mnie raisuje,ja jego,nic mu nie wychodzi z flopa i na river trafia trzecią 8 i zgarnia olbrzymiego pota dodam ze jedna 8 była u mnie na flopie
    te przykłady móglbym mnożyć i mnożyć,ale najlepiej pooglądajcie sami

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    p.s.miecho ty czasem nie graleś na tym sofcie????

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Nie grałem nigdy w sieci pokerroom, jeżeli zaś chodzi o Primę to można mnie spotkać na SCS FL 0.5/1 i PLO 0.1/0.2 .

    Póki co chyba jednak się przeniosę do SB, z jednej strony to cholerne ante i bringin, z drugiej strony 4th% rzędu 80% i rakeback... marzenie.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    na eurobecie za 6000pkt dostaniesz 600 dolarów bonusa
    załaduj sobie sofcik i pooglądaj co ci ludzie tam wyprawiaja
    wlasnie w studa na stole 1/2$ koleś zostawił 150$ w prezencie wciągu 30 minut,callowal wszystko do rivera,a tam z parą sprawdzal reraisy
    oglądałem dużo sporting studa i w sumie też nie wygląda to żle

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Nie moge niestety nigdzie znalezc szczegolow co do bonusu

    Jeżeli rzeczywiście jest, to przyjemna sprawa - 30% rakeback, bonus, do tego buk.. żyć nie umierać.