Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Staty z NL 25$

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    21


    co sadzicie o takich satach??

    probka z 18K rak.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Hmm nie znam się na SH ale mam podobne staty na FR, no oczywiście z mniejszym AF (2) i 3betem (4).

    Jednak generalnie wyglądają ładnie, mały gap między vpip i pfr, widać grasz agresywnie postflop, tylko jak to się przekłada na sd i non-sd winnings?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    nie widze najwazniejszej statystyki - winrate'u...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    tylko jak to się przekłada na sd i non-sd winnings?
    ja bym jeszcze dodal fold to cbet.

    Porownujac do moich stat to masz o kolo 7% wiekszy WSD a o 2% mniejszy WWSF, do tego niski WTSD. Wiec mysle, ze non-showdown idzie mega w dol a showdown w gore a razem zsumowane ida wzdluz osi X, znaczy sie zera mam racje?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    21
    10bb/100...
    non-showdown rzeczywiscie idzie w dol, i mam pytanie jak to zmienic?? czytalem o jakis filmikach, o ktorych juz ktos napisal tu na forum... ale jakies propozycje od was??
    foldCbet: 56%.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    A ile to jest rąk? I czy ty nie grasz przypadkiem 8 stołów?
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 10-02-2010 o 10:47

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    21
    18 tysiecy... i gram 8 stolow, gramy razem??

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Unikałem cie(nie tylko ciebie) i zawsze mnie denerwowałes, bo siedziales na 8 stolach. Grasz 8 stołow 10bb/100. Ciekaw jestem jak to robisz. Bo jednak nie jest to chyba takie proste. Była juz kwestia poruszana i nie ma sie nad czym specjalnie rozwodzic. Wszyscy co graja na tych stawkach rozsądnie, mają podobne wykresy. Jesli masz taki winrate to chyba wszystko gra.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    21
    szkoda ze cie denerwuje ale nie o tym jest ten temat...
    Ostatnio edytowane przez K@#$%! ; 10-02-2010 o 12:21

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez K@#$%! Zobacz posta
    10bb/100...
    non-showdown rzeczywiscie idzie w dol, i mam pytanie jak to zmienic?? czytalem o jakis filmikach, o ktorych juz ktos napisal tu na forum... ale jakies propozycje od was??
    foldCbet: 56%.
    myslalem, ze foldujesz wiecej cbetow. najwazniejsza statystyka jest ok wiec bym sie tego trzymal, wchodzac na wyzsze stawki mozesz sprobowac dac cala baze danych jakiemus trenerowi do analizy co by znalazl leaki.

    ale przy takich wynikach "just stick to it"