Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 89
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Zaczyna mnie to męczyć
    Seria REBORN odcinek 2 czas 01:45 sekund gra ManYac.
    Przeciwnik-21/13/8.0/7-3bet.
    Akcja manyac podbija z bu z JJ zostaje 3 betowany przez gościa z sb-stwierdza postanowiłem sprawdzić gdyż zakres jego 3beta jest szeroki.Flop 358 .Przeciwnik zagrywa cb po czym manyac go przebija i stwierdza-Mam parę wyższą od stołu nie spasuję tej ręki jak ma wyższą parę to ma trudno po czym upierdala staka przeciwnik pokazuje KK?Czy ja pytam o trudą rzecz ludzie?

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ok powiedzmy że mamy te JJ, riasujemy jakiś gość dajmy na to 17/15 z 3betem 4 nas 3betuje, flatujemy 3bet oop (4bet/fold tutaj nie ma sensu a 4bet/call to spew), spada flop 223, gość betuje tutaj cały swój range więc wyciągasz value od każdej overpary mniejszej od JJ oraz od AQ+
    +1, ale nie zgodzę się z callowaniem JJ na takim flopie. Myślisz że przeciwnik nie wrzuci stacka jeśli ma średnią parkę? Przebiciem można zmusić go do spasowania wysokich kart, z którymi raczej nigdy nie będzie grał 2nd barrel bluff, a jeśli spadnie A,K,Q na turnie to robi się nam ciężka sytuacja.

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    @ anoxic
    Napisałem "dla informacji i aby chronić rękę", proponuję doczytać do końca zanim zaczniesz komentować.
    I tak, stackuję się, bo nie po to calluję 3bet pf aby zrzucać na rag flopie. Wyjątkiem są sytuacje kiedy mam na gościa mocne ready lub wiem że jest mega nitem.

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Myślę, że solidny przeciwnik nie zestackuje się tutaj ze średnią parą. Raisem wyrzucasz wszystkie ręce które 3betował pre a które bijesz. Co innego jak grasz z totalnym fishem jub jakimś ultra aggro light 3betującym graczem, wtedy grasz 4bet pre for value.

    I nie ma czegoś takiego jak raise for information, jest raise for value lub raise as bluff, tak jak napisałem wyżej.

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Myślę, że solidny przeciwnik nie zestackuje się tutaj ze średnią parą.
    Zgoda, ale ten sam solidny przeciwnik nie będzie również prawdopodobnie 2nd barrelował małej/średniej parki, a już na pewno nie będzie tego robił z nietrafionymi wysokimi kartami. Sądzę więc że callując nie zyskujemy tutaj praktycznie żadnej wartości, a tylko możemy skomplikować sobie życie jeśli na turn pojawi się karta wyższa od J.

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Zaczyna mnie to męczyć
    Seria REBORN odcinek 2 czas 01:45 sekund gra ManYac.
    Przeciwnik-21/13/8.0/7-3bet.
    Akcja manyac podbija z bu z JJ zostaje 3 betowany przez gościa z sb-stwierdza postanowiłem sprawdzić gdyż zakres jego 3beta jest szeroki.Flop 358 .Przeciwnik zagrywa cb po czym manyac go przebija i stwierdza-Mam parę wyższą od stołu nie spasuję tej ręki jak ma wyższą parę to ma trudno po czym upierdala staka przeciwnik pokazuje KK?Czy ja pytam o trudą rzecz ludzie?

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    lolo2: W tej dyskusji zostało już wymienione sporo zdań na temat rozegrania JJ w sytuacji którą nakreśliłeś. Albo moje czytanie ze zrozumieniem szwankuje, albo Twoje. Nie chcę Cię pochopnie oskarżać, więc poproszę o powtórzenie pytania Chętnie na nie odpowiem jeśli tylko umiem. Chyba że powtarzasz post po to, aby uzyskać komentarze od osób które się jeszcze nie wypowiedziały.

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    lolo2: W tej dyskusji zostało już wymienione sporo zdań na temat rozegrania JJ w sytuacji którą nakreśliłeś. Albo moje czytanie ze zrozumieniem szwankuje, albo Twoje. Nie chcę Cię pochopnie oskarżać, więc poproszę o powtórzenie pytania Chętnie na nie odpowiem jeśli tylko umiem. Chyba że powtarzasz post po to, aby uzyskać komentarze od osób które się jeszcze nie wypowiedziały.

    Czy granie w ten sposób to znaczy zakładamy range przeciwnika pre flop i na dobrych flopach się stakujemy na jego range,czy na cb na turnie przy blanku kombinujemy czy jest to blef z AK czy value bet z QQ i zawężamy jego range?

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Dziękuje za odpowiedzi takie zagranie jest uzasadnione matematycznie policzyłem sobie.
    Zamykam temat.

  10. #30
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    raise dla informacji jest calkiem spoko jak sa odpowiednie stacki i oponent.