Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 89
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Donk nie donk, wszystko jedno. Ta sytuacja z J8 pokazuje, że albo sam coś źle zinterpretowałeś, albo że wiedza tam przekazywana jest warta wsadzenia sobie w dupę.

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Fajnie piszesz leszek dzięki czy odpowiesz na moje pytanie z call z JJ?Faky że gość ma tam szerzej niż podane przeze mnie działa na naszą korzyść.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 14-02-2010 o 11:58

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    ale to z czego chcial wyciagnac value ? z air typu AK AQ AJ?
    Zależy o jakim tagu mówimy. Poza tym niektórzy z automatu cbetują i 2nd barrelują takie ręce jak AQ+ na nietrafionym boardzie nie patrząc zbytnio na jego teksturę czy grę przeciwnika.
    Tag tagowi nie równy.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    przeczytalem wszystko 2 razy i dalej nic nie rozumiem, nawet nie mam pojecia co probujecie wykazac

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    przeczytalem wszystko 2 razy i dalej nic nie rozumiem, nawet nie mam pojecia co probujecie wykazac
    z tego co zrozumiałem op twierdzi że ManYac w filmach twierdził, że gdy callujemy 3beta mając J8 to na boardzie J25 stackujemy się nawet gdy oponent pokaże siłę

    oraz że jeśli callujemy 3beta z JJ preflop vs tag to stackujemy się zawsze na boardzie 223 po cbecie czy tam na boardzie 2238 po 2nd barrelu

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    mogę podać nazwę filmów i minuty w których tak twierdzi oraz rozdań.Nie pisałem ,że twierdził że stakujemy się na TAGA podał zakres pre flop tego gracza .

    Odpowiedzcie mi na pytanie które zadałem.czy po call pre flop podbicia gościa z zasiegiem 10%pfr mając JJ po call jego cb on flop
    225,po jego cb na turn 2258 zrzucicie te JJ.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 14-02-2010 o 14:05

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Cytat Zamieszczone przez lolo2 Zobacz posta
    Odpowiedzcie mi na pytanie które zadałem.czy po call pre flop podbicia gościa z zasiegiem 10%pfr mając JJ po call jego cb on flop
    225,po jego cb na turn 2258 zrzucicie te JJ.
    I ja mam pytanie. Na razie się oswajam z cashem, a wątek widzę w miarę luźny.
    Czy jest sens callować 3beta i callować niski flop z JJ? Może warto go przebić i sprawdzić, gdzie jesteśmy. Gra a'la CS chyba nie do końca ma sens.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez blind_cowboy Zobacz posta
    I ja mam pytanie. Na razie się oswajam z cashem, a wątek widzę w miarę luźny.
    Czy jest sens callować 3beta i callować niski flop z JJ? Może warto go przebić i sprawdzić, gdzie jesteśmy. Gra a'la CS chyba nie do końca ma sens.
    Nie ma to sensu, co jak dostaniesz 3bet? Zrzucisz? Wtedy rękę z dobrym showdown value zamieniasz w blef.

    Nie stosuje się czegoś takiego jak "betowanie dla informacji", nie stosuj tego nigdy. Jest bet for value albo bet as bluff, więc ten Twój raise z JJ którym rodzajem zakładu by był w tym przypadku?

    Ok powiedzmy że mamy te JJ, riasujemy jakiś gość dajmy na to 20/18 z 3betem 6-8 nas 3betuje, flatujemy 3bet oop (4bet/fold tutaj nie ma sensu a 4bet/call to spew), spada flop 223, gość betuje tutaj cały swój range więc wyciągasz value od każdej overpary mniejszej od JJ oraz od AQ+

    Inna sprawa gdy jesteś przekonany że chcesz się na takim flopie stackować z JJ to możesz go raisować for value z tym że będziesz musiał sprawdzić jego 3bet push, bo raise/fold to tak jak napisałem wcześniej zamienianie ręki w blef i zagranie które nie ma najmniejszego sensu bo kłóci się z najważniejszą koncepcją "wyciągania value", mianowicie raisem wyrzucasz z rozdania prawie wszystkie ręce które gość 3betuje pre a które bijesz (AJ+, pary 88-TT, blefy z nietrafionym SC/SG) a zostawiasz ręce typu JJ+ , a chcesz przecież zupełnie na odwrót, pozostawić w rozdaniu ręce od których wyciągasz value. Solidny gracz nie będzie po twoim raisie kontynuował z AK czy 88 imo.

    Tak więc call z JJ i patrzymy co gość robi na turnie.

    Nie nazywaj tego grą cs bo to coś zupełnie innego.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 17-02-2010 o 16:11

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez lolo2 Zobacz posta
    Odpowiedzcie mi na pytanie które zadałem.czy po call pre flop podbicia gościa z zasiegiem 10%pfr mając JJ po call jego cb on flop 225,po jego cb na turn 2258 zrzucicie te JJ.
    Cytat Zamieszczone przez blind_cowboy Zobacz posta
    Czy jest sens callować 3beta i callować niski flop z JJ? Może warto go przebić i sprawdzić, gdzie jesteśmy. Gra a'la CS chyba nie do końca ma sens.
    To jest własnie imo odpowiedź. Ja prawie nigdy nie calluję w takiej sytuacji, bo zasięg przeciwnika to również ręce typu AK, AQ, KQ, które zwyczajnie będzie cbetował w większości przypadków, zwłaszcza na tak suchym flopie jak 223. Co zrobisz z tymi waletami jak na turnie spadnie A lub K lub Q? Przebijam te JJ na flopie dla informacji i aby chronić rękę. Jeśli przeciwnik pcha AI to call, chyba że wiem że jest nitem lub mam jakieś inne konkretne ready.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    To jest własnie imo odpowiedź. Ja prawie nigdy nie calluję w takiej sytuacji, bo zasięg przeciwnika to również ręce typu AK, AQ, KQ, które zwyczajnie będzie cbetował w większości przypadków, zwłaszcza na tak suchym flopie jak 223. Co zrobisz z tymi waletami jak na turnie spadnie A lub K lub Q? Przebijam te JJ na flopie dla informacji i aby chronić rękę. Jeśli przeciwnik pcha AI to call, chyba że wiem że jest nitem lub mam jakieś inne konkretne ready.
    Co to jest ten raise dla informacji? LOL i co robisz po 3becie? Jeśli tak jak piszesz - stackujesz się na 223 z JJ to nie jest to raise dla informacji tylko raise for value, nie myl pojęć.