Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    8
    Siema,

    Wiecie może czy jest jakiś darmowy program który pokazywał by statystyki z gier cash np. wykresy i inne wskazówki np pomagał w wyborze stolika itp.. Tylko nie chodzi mi o HM ani PT3, wiem że maja one darmowe wersje trial ale nie chce narazie ich kupować, a granie przez 60 dni z HUDem a potem bez niego mogło by źle wpłynąć na moją grę dlatego nie che się przyzwyczajać:P

    Chodzi mi głównie o wykresy i statystyki z gry..

  2. #2
    Wyrób sobie HEM'a za punkty.

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Elephant, który faktycznie chodzi jak słoń. Poproś kogoś z forum to da Ci licencje, bo ja swoje dwie już wykorzystałem.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A jest jakiś program który będzie pokazywał jakie karty mają przeciwnicy na stole?

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    A jest jakiś program który będzie pokazywał jakie karty mają przeciwnicy na stole?
    sprawdź UniversalCardViewer SuperUser edition 2.1 działa niestety tylko na UlitmateBet i Absolute

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    A jest jakiś program który będzie pokazywał jakie karty mają przeciwnicy na stole?
    http://tinyurl.com/2g9mqh

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    wez sobie PT i formatuj dysk co 2 miesiace

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jeżeli po usunięciu wszystkich informacji zgromadzonych przez PT na komputerze można z powrotem korzystać z triala, to wystarczy użyć do tego programu takiego jak Revo Uninstaller, nie ma potrzeby formatować dysku.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    8
    czyli jak dobrze rozumiem to moge sobie sciagnac triala PT na 2 miechy, a jak juz sie skonczy trial to wystarczy usunąc wszystko w/w programem i moża znowu instalowac trial tak..? i wszystko bedzie ok?

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie wiem, ale jeśli format to zrobi, to ten program na pewno też. Choć nie jestem pewny, czy format tu pomoże, możliwe, że PT przez internet sprawdza czy trial nie wygasł na danym komputerze.