Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    18
    Witam,
    Tak jak w temacie mam kilka wątpliwości i pytań.

    1. Jeżeli gram na micro stakes to program do analizy gry jest mi potrzebny? Wiadomo, że jest to jakieś ułatwienie, ale czy przewaga posiadania HM czy PT jest wystarczająco duża nad osobami, które z nich nie korzystają, aby rozpatrywać zakup takiego programu?

    2. Jaki program do analizy gry jest lepszy? Poker Tracker czy Holdem Manager? A może Poker Office? Na forum dużo ludzi pisze, że lepszy wybór to HM i chyba skłaniałbym się bardziej jemu niż PT.

    3. Dobrą opcją byłoby wyrobienie sobie programu na jakimś pokerroomie (TUTAJ jest ciekawa oferta np. na nutspoker. Chyba szybko dałoby się wyrobić licencję na HM.)

    4. Takie pytanie poboczne. Zastanawia mnie jedna kwestia w opisie tych programów na powyższej stronie, którą dałem. O PokerOffice jest napisane: Wyświetla zakryte karty przeciwników. Mam rozumieć, że chodzi o zmuckowane ręce? Jest też napisane, że HM posiada opcję podglądu rąk jakie zmuckował przeciwnik. Jest możliwe coś takiego, czy to tylko chwyt marketingowy? No i jak to działa?

    5. Jeśli już będę miał PT lub HM to opłaca się kupować jakąś bazę rozdań czy zaczynać od 0 i budować swoją własną? Czy gracie normalnie z włączonym programem i budujecie bazę danych czy może np. zostawiacie na noc, odpalacie kilka stołów i w ten sposób zbieracie statsy? Pewnie się wygłupiłem, ale szczerze nurtuje mnie ta kwestia :].

    Jak sobie przypomnę jakieś pytania to napiszę. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam .

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Holdem Genius z Poker Usherem i jedziesz

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    1.Przyda sie na pewno, jesli grasz micro to najlepiej go wyrobic gdzies niz kupowac.

    2. Lepszy HM, z poker office daj sobie spokoj, nawet nie mysl o nim

    3. Tak jak pisalem najlepiej wyrobic, polecam przez cardrunners na ftp jesli nie masz tam konta. Dostajesz rb27% + dostep do filmikow + HM. Na prawde warto

    4. Na PS/FTP po rozdaniu widac zmuckowane karty przeciwnika. Po porstu np włączasz rozdanie w HM i patrzysz po showdownie jakie karty przeciwnik zmuckowal.

    5.Według mnie do nl10/25 nie ma sensu kupowac bazy rozdan. Po prostu zbieraj te rozdania co grasz, mysle ze to wystarczy, do nl10 znowu tak duzo regow nie ma.
    Moge sie mylic w niektorych przypadkach no ale to juz mnie ktos poprawi.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Jest takie cos w ogole mozliwe? ze wlacze soft kilka stolikow i bedzie mi zbieralo rozdania?

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    tak
    jest opcja: importowanie obserwowanych rak

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    O na ipoker tak mozna? hmmm to juz wiem co na noc bede zostawial odpalone 30 stolikow i juz

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez babilon16 Zobacz posta
    tak
    jest opcja: importowanie obserwowanych rak
    trzeba ją jakoś włączyc( ewentualnie jak? )

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    trzeba ją jakoś włączyc( ewentualnie jak? )
    Przypinam się do pytania... Gdzie szukać tej funkcji??