Strona 19 z 57 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 566

Wątek: poker w TV

  1. #181
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    No właśnie tak mi się wydawało, że komentujący niezbyt jest w temacie. Nie wymagam, żeby analizował wnikliwie strategię, ale ostatnio mnie rozwalił. Na stole 6-7 osób, blindy 5k/10k, stacki po 100k, non stop limpy preflop, zero steali i koleś mówi, że to stolik o najwyższym poziomie z tych, które oglądaliśmy w tej serii programów. A ja sobie myślę - najbardziej pasywny stolik, jaki kiedykolwiek widziałem w TV. Może nie mam kwalifikacji, ale jak dla mnie grali do dupy. Aha, i jeszcze ciągłe nazywanie 44 żaglówkami, 22 łabądkami, AQ big chick i co tam jeszcze mu do głowy przyjdzie.

    Ech. Sorki za takie żale, ale jak tu poker ma się wypromować w Polsce, jak koleś komentuje, jakby grali w wojnę, a nie holdema. Imho trzeba brać przykład z relacji snookera na eurosporcie. W dużej mierze przez te transmisje snooker w naszym kraju się rozwinął.

    Dobra, koniec tego pieprzenia, wyżyłem się, czytelników przepraszam.

  2. #182
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    imo nie masz za co przepraszać bo dobrze prawisz, szczególnie dobre porównanie ze snookerem

  3. #183
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    148
    Bardzo lubie ogladac snookera i gosc ktory to komentuje zapewne zna sie na tym sporcie, jednak imho gosc ktory komentuje cos w tv powinien sprawnie poslugiwac sie jezykiem w ktorym to robi

  4. #184
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    niestety gosc ktory komentuje moze zna nomenklature i ma podlozony tekst angielskich/amerykanskich komentatorow ale faktycznie pojecia o grze zbytniego nie ma
    przyklad z dzis:
    alliny preflop shulman kj s vs moneymaker a5o
    flop to 965 turn to t a komentujacy mowi: ta dziesiatka nic shulmanowi nie daje

    zreszta on tylko zwraca uwage na drawy

  5. #185
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    3
    Witam mam pytanko czy ktoś orientuje sie kiedy sa transmisje pokera w Eurosporcie?

  6. #186
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    11
    Niestety w eurosporcie nie puszczają już relacji z turnieji pokerowych, ponieważ francuski rząd uznał pokera za grę hazardową i dlatego nie wolno im już transmitować tychże relacji, eurosport to francuska stacja. Z tego co mi wiadomo.
    Powtórki z pierwszego i drugiego sezonu EPT można oglądać w sobotę o 13.00 i niedzielę 10 lub 10.30 (nie pamiętam dokładnie) na ESPN-ie .

  7. #187
    w tygodniu po pierwzej w nocy bodajze na CNBC sa rózne turnieje jakeis Full Tilt Invitatonal z Monte Carlo czy Poker Equalizer turnieje prosow z amatorami. Szkoda tylko ze powtarzaja w kolko to samo. Niemiecki das Vierte tez tam jakies puszcza ale trzeba zerknac bo nawet nie wiem kiedy.

  8. #188
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Na DSF prawie codziennie leca EPT z poprzedniego sezonu, starsze High Stakes Poker, Poker After Dark i jeszcze jakas liga.

  9. #189
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    na sportklub jest wiele relacji pokerowych m.in. poker superstars , poker den, european open itd
    na nasn ( n tv) tez mozna czasem na cos natrafic

  10. #190
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Polsat,wtorek,10.45, kolejny odcinek serialu "Miodowe lata" zatytulowany... "Pokerowa zagrywka"