Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Windows 7???

  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a co vista/windows7 oferuje wiecej od xp ?

    oprocz wygladu ale wyglad jakby troche sie wysilic pewnie mozna XP zmienic tak by wygladal podobnie

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    a co vista/windows7 oferuje wiecej od xp ?

    oprocz wygladu ale wyglad jakby troche sie wysilic pewnie mozna XP zmienic tak by wygladal podobnie
    No moja vista wygląda jak XP. Vista jest stabilna, zwisy XP doprowadzały mnie do gorączki.

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja muszę zainstalować Win7 bo WinXP nie obsługuje technologii Eyefinity z Ati na nowej karcie graficznej jaką będę montował...

    gdyby nie to pewnie jeszzcze kilka lat bym XP używał

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    No moja vista wygląda jak XP. Vista jest stabilna, zwisy XP doprowadzały mnie do gorączki.
    Parafrazując

    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    Co kto lubi. Ja lubię wiedzieć na czym pracuję i jak sie coś pochrzani to samemu być w stanie to naprawić. Co do XP , po prostu wyłączeniu kilku funkcji. Jeśli ktoś woli bawić się w upgrade do visty niż poświęcić 10min na ustawienie systemu do właśnych potrzeb to już jego problem
    ja od 3 lat mam na swoim kompie XP, w ciagu tego czasu moze raz mi sie zwiesil, ciagle wszystko ladnie i plynnie smiga wiec nie wiem o jaki brak stabilnosci moze chodzic

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no właśnie ja uzywałem xp na kilkunastu kompach przez ostatnie 10 lat prawie i nigdy nie miałem zwiech, braku stabilności itd a to tysiące godzin pracy łącznie...

    no chyba, że jest jakaś różnica między Home a Professional bo zawsze Professionala używałem...

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Potwierdzam, jesli chodzi o stabilnosc XP jest naprawde mocny. Bialej goraczki to ja na 98 dostawalem.

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    Polecam Windows 7. Nie zawiedziesz sie Alchemik

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    Potwierdzam, jesli chodzi o stabilnosc XP jest naprawde mocny. Bialej goraczki to ja na 98 dostawalem.
    a ja właśnie wolałem 98 od XP. Tak jak mówię: co kto lubi. Trzeba sprawdzić kilka systemów i wybrać najlepszy dla siebie. U mnie vista działa idealnie i nie mam zamiaru tego zmieniać. A tak w ogóle to polecam linuksa

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    No moja vista wygląda jak XP. Vista jest stabilna, zwisy XP doprowadzały mnie do gorączki.
    A u mnie jest dokładnie odwrotnie. XP jest zdecydowanie najstabilniejszym systemem jaki do tej używałem - zawiesza się może raz na 3 miesiące przy ciągłym użytkowaniu, a Vista średnio odmawia posłuszeństwa raz na 3 dni.

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    A u mnie jest dokładnie odwrotnie. XP jest zdecydowanie najstabilniejszym systemem jaki do tej używałem - zawiesza się może raz na 3 miesiące przy ciągłym użytkowaniu, a Vista średnio odmawia posłuszeństwa raz na 3 dni.
    u mnie vista nie zawiesza się wcale przy ciąglym użytkowaniu, gdyby się zawieszała a XP nie to oczywiście byłbym na XP. proste