Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Blom epic hand

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Ostatnio edytowane przez Fantasta ; 11-02-2010 o 11:17

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Holy Shit! WTF!? Mógłbyś wrzucić link do wątku na 2+2? Tak szczerze to pojęcia nie mam co może być interesującego w tej ręce, imo żal.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  4. #4
    hahahahaha

    nie mogę ...
    Ta duma i pewność siebie po wyeliminowaniu go

  5. #5
    Moim zdaniem ręka rozegrana z klasa przez Bloma, przegrał przez zwykły, nietrafiony read i tyle?

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Blom zapewne wiedział że fish ma asa, ale chciał go z niego zrzucić... tyle że oferując mu oddsy 3:1 nie był to najlepszy pomysł, gość się nawet długo nie zastanawiał.

    Zupełnie złego gościa wybrał do tego blefu więc proszę nie piszcie że to zajebiste zagranie tylko dlatego że to isildur1. Pewnie nie chciało mu się grać w tym nudnym turnieju tylko chciał iść na cashówki. Pomyślał "wyjdzie mi blef to świetnie, nie wyjdzie to cóż, pogram cashówki a filmik z tym rozdaniem będzie hitem w internecie".

    Jeśli już Blom chciał nie doprowadzić do showdownu to mógł po prostu 4bet pushnąć preflop fisha, albo flatnąć bety na flopie/turnie i wsunąć allina na river. Chociaż w tym drugim przypadku też mało prawdopodobne że fish zrzuciłby takiego "monstera" jak trips asów mimo że blom doskonale wie że fish miał asa i swoim zagraniem reprezentowal by fulla.

  7. #7
    Ale o co chodzi? lol

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Mówicie fish, że blefował fisha i on nie zrzucił. A wy to zrzucanie??? Blom napewno grał bardzo loss. Także ten 3-bet z A7 nie był z powietrza. na LAGa co gra tak agresywnie to nie zrzucam. Może ja też jestem fishem(ujawniam się w tym komie i nie tylko) preferując takie zagranie. To jest głupie blefować goscia jeżeli ma się reada że ma dobrą ręke

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    Mówicie fish, że blefował fisha i on nie zrzucił. A wy to zrzucanie??? Blom napewno grał bardzo loss. Także ten 3-bet z A7 nie był z powietrza. na LAGa co gra tak agresywnie to nie zrzucam. Może ja też jestem fishem(ujawniam się w tym komie i nie tylko) preferując takie zagranie. To jest głupie blefować goscia jeżeli ma się reada że ma dobrą ręke


    yyyyyy... tyle

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    12.30 też niezła ciekawostka