Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t15.00/t30.00 Blinds - 7 players

    BB: t1500.00 M = 33.33
    UTG: t3060.00 M = 68
    Hero (UTG+1): t1470.00 M = 32.67
    MP: t4690.00 M = 104.22
    CO: t1500.00 M = 33.33
    BTN: t1460.00 M = 32.44
    SB: t1320.00 M = 29.33

    Pre Flop: (t45) Hero is UTG+1 with
    1 fold, Hero calls t30, 1 fold, CO raises to t120, 3 folds, Hero calls t90

    Flop: (t285) (2 players)
    Hero checks, CO bets t240.00, Hero ???

    co zrobić w tym miejscu?
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 09-01-2010 o 23:12 Powód: obrazki kart, usunięty wynik rozdania

  2. #2
    Fold, nie masz żadnej informacji na temat jego ręki. IMO reise preflop i fold do ewentualnego 3beta. Ogólnie w tej fazie tych sitów to preflop raczej reise albo fold. Takie limp/callowanie wg mnie nie ma sensu bo sam nie wiesz gdzie jesteś na takich właśnie flopach.

    Ryba

  3. #3
    no set, no bet.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Takie open limpy z UTG są niepotrzebne już lepiej zagrać fold, lub poprostu raise do 90 i fold na 3bet. Teraz jeśteś bez pozycji, flop niby jest dosyć bezpieczny bo jesli ma pocket pair to teżby raczej limpował. We wczesnej fazie jak nie musze grać push or fold to unikamy takiej ręki bez pozycji. Niby on może mieć wysokiego Asa i nas cont. betować, no ale tego niewiemy. Więc fold i czekamy na lepsze sytuacje

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez brandy Zobacz posta
    Fold, nie masz żadnej informacji na temat jego ręki. IMO reise preflop i fold do ewentualnego 3beta. Ogólnie w tej fazie tych sitów to preflop raczej reise albo fold. Takie limp/callowanie wg mnie nie ma sensu bo sam nie wiesz gdzie jesteś na takich właśnie flopach.

    Ryba
    +1

    W ogóle to powinieneś zadać sobie pytanie: jak chcę to zagrać na jakim flopie? Na co go obstawiasz callując jego otwarcie? Po co limp/callujesz, skoro na praktycznie jednym z najlepszych flopów jakie mogłeś trafić nie wiesz co zrobić? Wolę mieć inicjatywę po swojej stronie w takich sytuacjach, dlatego wolę otwierać niż limp/callować. A jeśli już, to na flopie jakiś probe bet(donk bet) za pół puli raczej niż check.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Jak dla mnie limp pre flop i przy jego podbiciu 4xBB fold pre flop.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    Jak dla mnie limp pre flop i przy jego podbiciu 4xBB fold pre flop.

    +1

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Serio? Open limp? Leszek ty też?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez brandy Zobacz posta
    IMO reise preflop i fold do ewentualnego 3beta. Ogólnie w tej fazie tych sitów to preflop raczej reise albo fold. Takie limp/callowanie wg mnie nie ma sensu bo sam nie wiesz gdzie jesteś na takich właśnie flopach.
    +1. Reise pf fold to 3bet bo tak jak Ryba napisał nie wiemy zabrdzo gdzie jestesmy z ta reka

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    To jest sng 2-stolikowy, nie jest w nim celem kumulacja żetonów tylko dojście do kasy. 90 żetonów zaoszczędzonych ma więc większą wartość niż 90 żetonów od kogoś wygranych -> na tak niskich blindach duże pule budujesz z dużymi układami i jak stolik nie jest short handed to open limp małych/średnich parek, a nawet open fold małych parek nie jest żadnym błędem. Zasada no open limping ma się dobrze w przypadku turniejów mtt i gier cash, w stt na niskich blindach na pewno open limpowanie nie jest złe (nie wiem na ile się ta teoria przekłada na 18-os sity, bo ich nie grałem, także piszę to co mi podpowiada w tym przypadku intuicja ).