Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: SnG Live

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    29
    Grało 10 osób. Pula 800. Podział nagród standard:
    1 - 400
    2 - 240
    3 - 160

    W grze pozostaje 3 graczy:
    SB - ok. 60k żetonów - ogólnie dobry gracz.
    BB - ok. 42k żetonów - gracz lubiący czasem rozgrywać spektakularne układy, zagrywający wcześniej all iny z top pair słąby kicker.
    Bu - ok. 16k

    Blindy 800/1600 ante 200

    BU - fold
    SB - raise 4500
    BB - call

    FLOP

    SB - bet 8000
    BB - All in

    Co robicie na miejscu SB mając ?

    IMO to easy call...

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Call, ale wstaw do gorzkich żali lepiej

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Serio call? Ja tam bym przy shortcie na stole spasował i zostawił sobie dobry stack (gdybym wiedział, że mam edge nad przeciwnikami) bo jak przegram tak duże rozdanie to moja szansa na wygranie bardzo spada. Z drugiej strony jak wygram to rozdanie to mam izi game, ale villain musiałby tam shoveować jakieś dziwne air żebyś był dobry (albo JT), bo board taki suchy. Ale ja specem od sng nie jestem także pewnie jest tak jak pisze Rado.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    29
    Rado ale z tego co widzę to tym temacie też to pasuje. I dzięki za odpowiedź.

    A BB pokazał

    A spokojnie w jego rangu było JT, J9s, J8s, czy nawet 66,77,88,99 Bo skoro nie raisował AJo pre flop to mógłby też tak zagrać z w/w parami.
    Ostatnio edytowane przez kwapek ; 09-02-2010 o 15:30

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Ja daję call, zostaje ci jeszcze w wypadku przegranej 18k i walczysz jeszcze o 2 mce.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Po to gramy live, żeby poprawnej odpowiedzi na to pytanie nie dało się udzielić online. Patrzymy się na przeciwnika, jak jest mocny to foldujemy, jak słaby to callujemy

    Bez ŻADNYCH readów call.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    A co to za potężny c-bet na tak suchym flopie? No chyba, że metagame i "zagram grubo, żeby pomyślał, że nic nie mam". W takim wypadku gg .

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    29
    Dziękuję bardzo za opinie. Ja akurat w tym rozdaniu byłem na BU ale bardzo mnie ono zaciekawiło, bo słyszałem kilka opinii już, że SB powinien to foldnąć. Jeszcze raz dzięki